MFH

MFH

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

MFH — pomocny podczas każdej aktywności w terenie

Zamierzasz wyruszyć na wyprawę do zakątków oddalonych od cywilizacji ? A może czeka Cię biwak w leśnym zaciszu? Tak w pierwszym, jak i drugim przypadku konieczne będzie zgromadzenie odpowiedniego sprzętu turystycznego oraz przygotowanie wygodnej odzieży. To zadanie ułatwi Ci MFH – firma specjalizująca się w produkcji asortymentu survivalowego, militarnego oraz outdoorowego. Korzystając z jej usług, masz gwarancję niezawodność i trwałości zakupionych wyrobów.

Teraz najbardziej przydatne narzędzia MFH, służące pomocą w trakcie wędrówki czy obozowania, znajdziesz w sklepie combat. Bogata oferta tej niemieckiej marki obejmuje m.in. składaną saperkę, kompas do precyzyjnego określania kierunku marszu oraz łatwe w użyciu krzesiwo magnezowe. Ten model krzesiwa, dobrze znany wojskowym, szybko rozwiąże problem rozpalenia ogniska, kiedy nadejdzie pora posiłku. Natomiast niezbędniki turystyczne zaprojektowane przez MFH usprawnią jego konsumpcję.

Dzięki modułowej konstrukcji niezbędnika wzorowanego na szwajcarskim scyzoryku, odłączysz od zestawu łyżkę i widelec, aby swobodnie nimi manewrować. A pozostałe instrumenty wykorzystasz np. do krojenia, otwierania konserwy czy wyciągania korka z butelki. Producent oferuje Ci też zestaw składanych sztućców z nutą elegancji, które mogą stanowić część zastawy biwakowej. Oczywiście nie zamykają one listy propozycji MFH, bo obejmuje ona cały sprzęt outdoorowy - mile widziany w podróży i na terenie obozowiska.

MFH – co to za firma?

MFH, czyli Max Fuchs została założona w 1981 roku w Hinterschmiding w Niemczech. Jak większość tego rodzaju przedsiębiorstw trudniła się początkowo sprzedażą ubiorów i sprzętu z demobilu. Jednakże szybko przedmiotem jej działalności stała się nie tylko dystrybucja, ale również produkcja towarów militarnych i paramilitarnych. Potem dołączyły do nich artykuły survivalowe, turystyczne i rekreacyjne. Ku zadowoleniu odbiorców z każdym rokiem rozszerzała się gama produktów wymaganych podczas intensywnych czynności terenowych

Kiedy firma w 2005 roku przeniosła się do Freyung w urokliwej Bawarii, klienci mogli już korzystać z wysokiej jakości garderoby w stylu wojskowym, oporządzenia taktycznego oraz licznych akcesoriów pożądanych w myślistwie, grach airsofowych, a także zwykłej turystyce. Chociaż wiele grup asortymentu wyróżnia się stylistyką militarną, w której dominuje wzór kamuflażowy, nie wpływa to na zawężenie grona odbiorców do fanów wojskowości. A to za sprawą pierwszorzędnego wykonania oraz odporności na uszkodzenia.

Niebagatelną rolę odgrywa tu też uniwersalność wyprodukowanych ubrań i przedmiotów oraz możliwość ich zastosowania w trudnych sytuacjach. Odzież i sprzęt turystyczny MFH wyróżnia się bowiem pomysłowością rozwiązań oraz formą nadążającą za potrzebami użytkownika. Stąd MFH opinie zbiera takie jak przystało na przodownika branży, czyli doceniające klasę artykułów i ich przydatność w rozmaitych obszarach aktywności. Zatem przekonaj się i Ty do MFH, nabywając jego produkty w sklepie combat.


Czytaj nasze poradniki