Nordic Pocket Saw

Nordic Pocket Saw

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Nordic Pocket Saw — jakość z najwyższej półki

Wypady survivalowe w odległe zakątki dzikiej przestrzeni wymagają odpowiednich narzędzi, takich jak ostry nóż, siekierka czy składana piła. Może to również być znana od prawie 100 lat pilarka łańcuchowa. Najważniejsze, by instrumenty poszukiwacza przygód były lekkie, nie zajmowały dużo miejsca, no i oczywiście cechowały się doskonałą skutecznością. Dzięki producentowi Nordic Pocket Saw - obecnemu teraz w sklepie combat - otrzymasz artykuły wyróżniające się właśnie takimi walorami.

A znajdziesz tu przede wszystkim najbardziej poszukiwane modele piły składanej Nordic Pocket Saw oraz piły łańcuchowej. Ta ostania robi prawdziwą furorę na rynku sprzedażowym, zdobywając przy okazji liczne nagrody i wyróżnienia. To innowacyjne narzędzie radzi sobie bowiem z każdym materiałem, poczynając od konarów, po pnie i bloki drewna. Dzięki podwójnym zębom tnącym w każdym ogniwie łańcucha oraz wytrzymałym taśmom tworzącym wygodne uchwyty, praca okazuje się wyjątkowo efektywna.

Trzeba jednak zaznaczyć, że ten typ piły polubi tylko ten, kto nie boi się wysiłku fizycznego i dba o dobrą kondycję mięśni. Do jej niewątpliwych atutów, oprócz solidnego wykonania, zalicza się kompaktowa forma, ponieważ kieszonkowy łańcuszek bezproblemowo wsuniesz do jakieś przegródki w plecaku bądź do etui. Podobnie zresztą jak w przypadku niewiele ważącej piły składanej, która także zadawala osiągnięciami w cięciu gałęzi sporej grubości. Ponadto obie wersje odznaczają się wysoką jakością wpływającą na ich niezawodność.

Co warto wiedzieć o Nordic Pocket Saw?

Ludzie o twórczych umysłach poszukują nowych rozwiązań, bo te z którymi mają do czynienia nie w pełni ich satysfakcjonują. Ponieważ niewiele daje się zdziałać w pojedynkę, rozglądają się za partnerami, a potem tworzą większe zespoły. W taki też sposób rodziła się inicjatywa założenia firmy Nordic Pocket Saw. Dwaj miłośnicy outdooru przemierzający wielokrotnie różne ścieżki świata poznali dogłębnie potrzeby podróżnika i przekonali się doświadczalnie, jak ważną rolę pełnią podręczne przyrządy.

Szczególnie te, które można ulokować w kieszeni spodni czy małej skrytce plecaka. Poszukiwania odpowiedniego sprzętu sprawiły, iż wynalazcy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i uruchomić produkcję najpotrzebniejszych narzędzi dla entuzjastów bushcraftu. I tak oto w 2015 roku w Szwecji rozpoczęła działalność firma Nordic Pocket Saw. Jej największym sukcesem okazała się piła łańcuchowa - doceniona takimi nagrodami jak Scandinavian Outdoor Award czy National Geographic Gift Guide.

Duże uznanie zdobyły też warianty piły składanej. Obecnie artykuły Nordic Pocket Saw docierają do ponad 25 krajów na różnych kontynentach, a ich popularność nie słabnie, gdyż posiadają świetną wydajność, ergonomiczną budowę oraz minimalny rozmiar. Przydatne tak w leśnych plenerach, jak i w ogrodzie ciągle znajdują nabywców, zwłaszcza że towarzyszy im opinia „niezniszczalnych” i niezwykle poręcznych. Poznaj ich moc, wybierając stosowne egzemplarze w sklepie combat.


Czytaj nasze poradniki