Teknetics

Teknetics

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Teknetics — marka nowoczesnych detektorów

Odnajdywanie spodziewanych i niespodziewanych przedmiotów bywa ekscytujące. Wiedzą o tym doskonale poszukiwacze skarbów ukrytych w ziemi. A dla każdego tym skarbem może być co innego. Jednych fascynuje zagubiona w czasie biżuteria, inni poszukują militariów niosących powiew przeszłości. W tropieniu tych cennych rekwizytów pomagają im wykrywacze metali. Jeżeli należysz do tego grona odkrywców, to mogą Cię zainteresować oparte na najnowszej technologii detektory marki Teknetics.

Egzemplarze dla amatorów oraz posiadających doświadczenie w eksploracji gleby znajdziesz dzisiaj w sklepie combat. Zaprojektowane w oparciu o innowacyjne rozwiązania pozwolą Ci szybko zlokalizować poszukiwany obiekt. Zastanawiasz się, jaki wykrywacz metali wybrać? Otóż dzisiaj czeka na Ciebie model Eurotek PRO 11 - pracujący w trybie statycznym i dynamicznym zaopatrzony w sondę typu DD, dzięki czemu nie przegapisz ważnych znalezisk. Posiada on wszystkie istotne funkcje, więc możesz liczyć na precyzję działania.

Z kolei wzór Patriot pomoże Ci „wyłuskać” wartościową monetę lub drogocenny drobiazg z grupy złomowiska nawet z głębokości 30 cm. Oprócz tego zaoferuje ustawienie szybkości pracy, którą dostosujesz do warunków terenowych. W przypadku tej serii otrzymasz obok podstawowych funkcji idealne wyważenie sprzętu ułatwiające obsługę. Natomiast zamierzając rozszerzyć zakres penetracji gruntu, wybierz profesjonalny wykrywacz Liberator - dysponujący 7 trybami pracy, 2 wodoodpornymi cewkami i praktycznymi umiejętnościami.

Teknetics – co to za marka?

Teknetics wykrywacze metali produkuje od 1983 roku. I chociaż już w 1989 r. znalazł się pod skrzydłami dużej korporacji First Texas Products, to nadal prężnie się rozwija, wprowadzając co jakiś czas nowe linie wciąż udoskonalanych detektorów. Producent Teknetics, niezbyt znany w Europie, od dawna cieszy się uznaniem Amerykanów, ponieważ dostarcza na ich rynek „szperające maszyny” wykonujące zadania w oparciu o nowoczesne procesory, które znacznie usprawniają przebieg procesu separacji metali.

Wśród różnorodnych modeli powstających na przestrzeni lat dominują wersje dedykowane początkującym poszukiwaczom oraz „detektywom” dopiero nabierającym wprawy. Cechują się one, mimo zaawansowanej technologii, wyjątkowo przyjaznym interfejsem. Wszystkie „gospodarują” też najważniejszymi przydatnymi funkcjami. A wiele z nich szczyci się również dodatkowymi opcjami takimi jak np. możliwość wybrania odpowiedniej nuty dla określonego zakresu metali.

Producent na etapie projektowania ma na względzie różne potrzeby użytkowników. Dlatego jego detektory odznaczają się zarówno dużymi sondami radzącymi sobie ze sporymi głębokościami, jak i małymi snajperkami skrupulatnie penetrującymi „zaśmiecone” obszary. Trafiają się także warianty obdarzone dwoma rozwiązaniami. Ponadto trzeba podkreślić, że zautomatyzowane maszyny Teknetics są ergonomiczne i proste w obsłudze. Zatem, poznaj ich zdolności, typując jeden z wykrywaczy czekających na Ciebie w sklepie combat.


Czytaj nasze poradniki