TigerWood

TigerWood

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Tigerwood — niezawodny towarzysz każdej podróży

Nawet ci, którzy kochają uliczny gwar, od czasu do czasu marzą o wypadzie za miasto. Zazwyczaj wystarczy im weekendowy biwak w lesie albo wędrówka utartym szlakiem. Natomiast miłośnicy kontaktu z naturą wybierają dłuższe eskapady, często z noclegiem pod gołym niebem. Jeśli należysz do jednej z tych grup albo po prostu lubisz turystykę, to wiesz, że nie da się jej uprawiać bez odpowiedniego sprzętu i właściwie dobranej odzieży. Dlatego sklep combat przygotował dla Ciebie ciekawą ofertę polskiej marki Tigerwood.

Znajdują się w niej głównie hamaki - wysoko oceniane przez wielu nabywców. Satysfakcjonująca jest bowiem zarówno ich konkurencyjna cena, jak i wykonanie. Poza tym odznaczają się wysoką wytrzymałością, a po złożeniu sprawiają radość kompaktową formą, która sprzyja bezproblemowemu ulokowaniu ich w jakimkolwiek transporterze. W grupie popularnych modeli wyróżnia się wzór Ważka V1 uszyty z nylonowej tkaniny potrafiącej udźwignąć do 230 kg, a mimo to niezwykle lekkiej.

W tym bujanym posłaniu zmieści się bez trudu wędrowiec słusznego wzrostu, zwłaszcza że „Ważka” posiada wariant Long/XL dedykowany osobom powyżej 190 cm. Producent zadbał też o spokojny sen bardziej wymagającego klienta, wyposażając niektóre fasony „leśnego łóżka” w moskitierę. Wsłuchując się w różne potrzeby użytkowników, postanowił także zmodernizować klasyczną serię, tworząc jeszcze mocniejszą Ważkę V2. Tak więc każdy odbiorca może być zadowolony, zaopatrując się w hamaki Tigerwood.

Co produkuje Tigerwood?

Polska firma Tigerwood z siedzibą w Częstochowie , choć istnieje niedługo, zdołała zyskać sympatię sporego grona zainteresowanych, tak w kraju, jak i za granicą. Dlatego że wyprodukowany przez nią sprzęt outdoorowy oraz garderoba turystyczna cechuje się dobrą jakością, starannością wykonania oraz dbałością o szczegóły. Założyciele marki sami doświadczyli trudu wojaży, przemierzając z plecakiem kilometry tras w rozmaitych częściach świata i tym samym stając się ekspertami od koniecznego wyposażenia.

Aby ułatwić globtroterom, survivalowcom i zwyczajnym wędrowcom biwakowanie w odosobnionych miejscach, stworzyli przydatne akcesoria bazujące na pomysłowych rozwiązaniach. Przykładem może tu być zgrabna kuchenka turystyczna czy kociołek, a przede wszystkim tarpy oraz wygodne hamaki Tigerwood. Oprócz wspomnianej już linii „Ważka” w sprzedaży ukazał się model „Obozowy niedźwiedź” wykreowany z materiału wzmocnionego techniką Rip-Stop, a obok niego zaistniała kategoria ultralekkich hamaków Sky Version.

Wytwórca nie pominął również w swoich projektach ważnej części odzieży, którą są koszulki i bluzy. T-shirty przyciągają wzrok nietuzinkowym desingiem i cieszą miłym dotykiem bawełny, a bluzy zadawalają wysokiej klasy nadrukiem. Spotkasz tu - podobnie jak w przypadku hamaków - głównie kolory ziemi i akcenty militarne wraz z patriotycznymi. Wzornictwo tej firmy wyraźnie podkreśla także spójność człowieka z przyrodą. Poznaj produkty Tigerwood w sklepie combat i sprawdź, jak spisują się w terenie.

Czytaj nasze poradniki