XP Metal Detector

XP Metal Detector

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

XP Metal Detector — lider w produkcji nowoczesnych wykrywaczy

Doświadczeni poszukiwacze skarbów doskonale wiedzą, jaki sprzęt będzie najbardziej sprzyjał ich aktywności. Z kolei Ci, którzy dopiero krok po kroku poznają warsztat prawdziwego „detektywa” mogą się trochę pogubić w gąszczu propozycji rozmaitych wytwórców. Dzisiaj zarówno profesjonaliści, jak i debiutanci będą usatysfakcjonowani, ponieważ sklep combat przygotował dla nich wyśmienitą ofertę w postaci detektorów francuskiej marki XP Metal Detector.

Wyróżniają się one, niespotykaną w innych modelach, niezwykle ergonomiczną lekką konstrukcją, która zachwyci Cię, gdy tylko weźmiesz do ręki sztycę lub jakikolwiek z pozostałych elementów. Teleskopowa nóżka w kształcie litery S zadba o Twoją wygodę podczas przemierzania terenu, a w razie potrzeby przyjmie mniejszy rozmiar. Poza tym detektory tej marki wykorzystują łączność bezprzewodową, toteż dokonasz penetracji ziemi w komfortowy sposób, bez udziału plączących się kabli. Poznaj zatem wzory nowoczesności.

A należą do nich np. wykrywacze metalu z serii XP Deus dostępne w wersjach z cewką 9” i 11” oraz nieco większą DD11”. Warto tu zaznaczyć, że cała elektronika skupiona jest w sondzie komunikującej się z słuchawkami oraz panelem RC. Przy czym moduł słuchawkowy można przełożyć na nadgarstek, by łatwiej go było obsługiwać. Ten unikalny system znajdziesz też w szybkim i precyzyjnym XP ORX. Ale możesz pójść dalej, wybierając zaawansowany Pinpointer MI-6 współpracujący z panelem RC wykrywaczy Deus i ORX.

Co warto wiedzieć o firmie XP Metal Detector?

W wieku 13 lat, kiedy to dorastające dzieci odkrywają w sobie różne pasje, Alain Loubet niestrudzenie testował wykrywacze metali. Z biegiem czasu absorbująca zabawa przemieniła się w poważnie traktowane hobby, które dało początek w roku 1998 firmie XP Detectors. Wówczas to stworzony przez Alaina zakład produkcyjny w Mervill zajął się wytwarzaniem detektorów nastawionych na maksymalną łatwość użytkowania, a przy tym szybkich i precyzyjnych. Pierwsza linia Adventis dostała się w ręce Francuzów w 2000 roku.

Potem pojawiały się następne wersje, aż w końcu rok 2010 przyniósł przełom, gdyż firmie XP udało się zbudować wyznaczający nową jakość detektor bezprzewodowy o nazwie Deus. Dwa lata później ten wariant dotarł do USA, zyskując aprobatę użytkowników. Został także doceniony w Europie, czego dowodem może być przyznanie przez hiszpański magazyn branżowy tytułu najlepszej marki - właśnie XP Metal Detector. Odtąd zmotywowany producent płynie na fali sukcesu, projektując Pinpointer MI- 6 czy wprowadzając XP ORX

ORX dedykuje głównie tropicielom monet, biżuterii i reliktów. Obecnie wykrywacze metali ze znakiem XP cieszą się popularnością na całym świecie i zaliczane są do grupy najbardziej nowoczesnych urządzeń bazujących na wysokojakościowych komponentach. I chociaż nie posiadają kolorowych wyświetlaczy, dystansują konkurencję reaktywnością, perfekcyjnym wykonaniem oraz wyjątkową lekkością. Poznaj przyrządy XP Metal Detectors w sklepie combat, a przekonasz się, co potrafią.

Czytaj nasze poradniki