Gdyby byli tu jacyś astrologowie, ogłosiliby, że symbolem nowego tygodnia będzie sokoli wzrok. To dlatego, że nasza oferta znowu się powiększa. Od dzisiaj znajdziesz w niej więcej przyrządów i akcesoriów optycznych. Wśród nich między innymi zaawansowane lornetki, celowniki oraz wysokiej klasy lunety i teleskopy. Koniecznie sprawdź polecane modele, bo jest na czym zawiesić oko.

luneta, lornetka, celownik na tle skrzyni z zaopatrzeniem

Lornetka, celownik czy luneta? Może wszystkie naraz?

Pogoda robi się coraz lepsza. A to oznacza tylko jedno: więcej czasu na świeżym powietrzu. Też już nie możesz doczekać się tegorocznych wypadów i akcji? Przygotuj się do nich jak najlepiej i wybierz sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania

lornetka delta optical skyguikde 15x70

Delta Optical SkyGuide 15x70

Nasze krótkie zestawienie otwiera Delta Optical SkyGuide 15×70. To świetna propozycja, jeśli dużo i często wędrujesz. Po pierwsze, oferuje aż piętnastokrotne przybliżenie, dzięki masz większą szansę dokładnie przyjrzeć się odległym obiektom. Po drugie, jest przystosowana do trudów outdoorowych wypraw. Profilowana obudowa zapewnia pewny, wygodny chwyt, a wypełniający korpus optyki azot zapobiega zaparowywaniu okularów. Po trzecie, dzięki solidnej konstrukcji naprawdę wiele wytrzyma.


celownik noktowizyjny yukon sightline n475s

Celownik noktowizyjny Yukon Sightline N475S

Stawiasz na niezawodność? Chcesz polegać na swoim sprzęcie w każdych warunkach? Celownik noktowizyjny Yukon Sightline N475S to idealny wybór. Wyposażony w wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1024 × 768, działa sprawnie nawet w skrajnych temperaturach, wynoszących -20 czy 40 °C. Do tego oferuje powiększenie w zakresie od 6 do 24 razy. A dzięki aż sześciu precyzyjnym siatkom celowniczym (wśród których są siatki balistyczne) ułatwia przystosowanie sprzętu do aktualnych warunków.


luneta land scout

Celestron LandScout 50 mm

Od kiedy pamiętasz pasjonuje Cię świat dzikiej przyrody? Szukasz sposobu na to, aby podglądać zwierzęta w naturalnym środowisku, nie zakłócając ich spokoju? Odkryj lunetę Celestron LandScout 50 mm. To prosty w obsłudze przyrząd optyczny, który zapewnia aż trzydziestokrotne przybliżenie. Co ważne, do samej lunety dołączony jest bogaty zestaw akcesoriów, jak na przykład ministatyw, nakrywki oraz chroniąca sprzęt podczas transportu torba.


Przedstawione wyżej produkty to tylko kilka wybranych przez nas nowości. W ofercie czeka znacznie więcej interesujących propozycji.

Odkryj nowe przyrządy i akcesoria optyczne w combat