CRKT

CRKT

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

CRKT — producent ostrych narzędzi wsłuchany w Twoje potrzeby

Nóże są najpopularniejszym typem narzędzia ostrego. Trudno sobie nawet wyobrazić większość wykonywanych prac bez ich obecności. Dlatego też asystuje Ci w domu, podczas wyprawy w plener, w czasie wędkowania, jak również w rozmaitych podróżach. Zanim jednak znajdzie stałe miejsce w szufladzie czy Twojej torbie musi się sprawdzić w akcji. Chyba że zaufasz wypróbowanej przez wielu fachowców marce CRKT, zyskując bez prób niezawodnego „towarzysza”. Właśnie jej produkty udostępnia teraz sklep combat.

Znajdziesz tu „siekacze” o budowie stałej, jak i niezawodne noże składane CRKT w bogatej odsłonie. Zaprojektowane przez cenionych specjalistów mogą Cię urzec nie tylko funkcjonalnością, lecz także nieszablonowym desingiem. Jeśli interesuje Cię poręczny, solidny egzemplarz mogący stanowić uzupełnienie twojego EDC, to wytypuj np. nóż CRKT Crusier. Ta seria cechuje się stalą niepodatną na stępienie i łatwą w ostrzeniu. Ponadto dysponuje uchwytami z tworzywa sztucznego odpornego na wszelkie uszkodzenia.

A sprawcą kształtu jest znany twórca Jim Hammond, co może być wystarczającą rekomendacją. Z kolei na podróżnika pragnącego wytrzymałego narzędzia czeka, wśród wielu innych, nóż CRKT Drifter. Wyposażony w ergonomiczną rękojeść z nowoczesnego materiału G-10 sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, tworząc zgrany duet z Twoją dłonią. Ponadto, jak większość modeli tej marki, zapewni Ci bezpieczeństwo użytkowania przy pomocy dwupoziomowej blokady ostrza. Poznaj wyroby CRKT, a nie pozostaniesz obojętny.

CRKT — skąd znasz tego producenta?

Znakiem firmowym CRKT obdarzone zostały liczne produkty z „ostrej branży”. Wystarczy wymienić maczety, siekierki bądź toporki, lecz to nie one grają główną rolę w działalności rozpoznawalnego pod tym skrótem producenta. Bowiem Columbia River Knife and Tool, założona w 1994 roku w USA, zajmuje się przede wszystkim wytwarzaniem wysokiej klasy noży. Marka zbudowana przez Roda Bremera postawiła sobie za cel stworzenie linii folderów survivalowych, outdoorowych, EDC, a także serii z głownią stałą.

Przez szereg lat udoskonalano istniejące już wzory oraz wprowadzano nowe. Dzięki zatrudnieniu projektantów z Ameryki, Brazylii, Gruzji czy Japonii kolekcje nabierały nietuzinkowego charakteru i wspinały się na wyższą półkę jakości. A takie wersje jak M16, M18 i M21 - sporządzone przez Kita Carsona - stawały się ponadczasowym hitem, zdobywając prestiżowe nagrody amerykańskich czasopism. Do sławy firmy przyczyniły się też pomysłowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa obsługi.

Obecnie amerykańska marka gości na wszystkich kontynentach, ciesząc się powszechnym uznaniem. Klienci doceniają szczególnie wygodę manewrowania nożami, ich szerokie zastosowanie oraz poręczność. Poza tym zadowoleni są z wytrzymałości konstrukcji. Jeżeli zależy Ci na posiadaniu wyjątkowego „kordzika”, zdaj się na CRKT. Z przyrządem tego producenta wykonasz niejedno trudne zadanie, więc skorzystaj z oferty sklepu combat.