Direct Action

Direct Action

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Direct Action — spec z pierwszego szeregu nowoczesności

Direct Action to polska marka z niedługim stażem, ale godnym prymusa przygotowaniem. Zrodzona pod „kloszem” Helikona, nie tylko wykorzystała jego sprawdzone pomysły, lecz wytoczyła własną ścieżkę bazującą na pracy najlepszych specjalistów, takich jak np. operatorzy jednostek specjalnych czy profesjonalni projektanci. Pod nadzorem takiego zespołu wszystkie produkty musiały przejść rygorystyczny etap testów, zanim pojawiły się w sprzedaży, więc możesz liczyć na wysoką, zweryfikowaną jakość.

Direct Action Polska proponuje, oprócz pełnej kolekcji odzieży, bogatą paletę plecaków i toreb. Wobec tego, taki sklep jak combat nie mógł ich pominąć w swojej ofercie. Zwłaszcza, że „transportery” tej marki umożliwiają dokonanie optymalnego wyboru do wszelkiego rodzaju misji. Firma, Direct Action każdy plecak swojej produkcji obdarzyła wysokogatunkowym materiałem, a ponadto zadbała o redukcję wagi i funkcjonalną przestrzeń transportową. Dlatego zyskujesz pewność, że poradzi sobie z trudnymi zadaniami.

Plecak Ghost, podobnie jak cała seria Direct Action Ghost, wpisuje się w kanony „przenośnika” 3 – dniowego. Pomieści, zatem zapas żywności, wody oraz rzeczy niezbędne do realizacji celu, gdyż posiada 30l pojemność. Wyposażony w dopinany organizer, umożliwia także dostosowanie bagażu do okoliczności. Jeżeli jednak to wciąż za mało, możesz skorzystać ze wzoru Direct Action Ghost MKII z rozszerzającymi się bocznymi kieszeniami, zyskując dodatkowe miejsce.

Natomiast na krótkie patrole bardziej będzie odpowiednia wielozadaniowa wersja Direct Action Dragon Egg o kształcie owalnym, sprzyjającym wygodzie noszenia. Średnia - 25l pakowność przy doskonałej innowacyjnej wentylacji, sprawdzi się przy dużym wysiłku. Podczas gdy seria Direct Action Dust - o najmniejszej wielkości - nada się do użytku codziennego, zachęcając świetnym rozdysponowaniem schowków. Proste zastosowanie przynosi też Direct Action Messenger Bag kompatybilna z MOLLE, a więc wielofunkcyjna.

Direct Action — krótka historia marki

Krótka, bo przedsiębiorstwo powstało zaledwie w 2014 roku. Spółka budująca swój potencjał w ramach działalności polskiej marki Helikon, postawiła sobie za cel wytworzenie produktów na miarę zapotrzebowań współczesnych czasów, czyli korzystających z najnowszych trendów w dziedzinie projektowania i zastosowania zaawansowanych rozwiązań. Aby sprawdzić, czy wyroby będą w stanie zadowolić użytkowników, zatrudniono fachowców z JW Grom (np. Brandona Webba) oraz żołnierzy Navy Seals.

Zespół ekspertów znacznie przyczynił się do powstania systemowego wyposażenia indywidualnego, które można zaprojektować pod konkretną rolę, usuwając z niego niepotrzebne elementy i obciążenia. Ponieważ producent zadbał nawet o mało widoczne szczegóły, możesz liczyć na pełną harmonię całości. W dodatku ekwipunek, stworzony z myślą o specjalnych misjach taktycznych, kompatybilny jest zarówno z bronią, jak i odzieżą, co czyni go wyjątkowym.

Co ważne, marka Direct Action wprowadziła również stosowane w światowej klasy plecakach czy torbach udoskonalenia w postaci laserowo wycinanej cordury, zamiast dotychczasowej sieci pasków, hybrydowe łączenia tkanin oraz ciekawe kamuflaże. Te innowacje przyczyniły się do zapamiętania nazwy producenta, a później poskutkowały lawiną klientów. Wśród nich naczelne miejsce zajęły w 2017 roku JW Grom, tym samym potwierdzając zaufanie.

Direct Action cieszy się uznaniem dużego grona użytkowników, a także ekspertów branżowych, którzy mieli sposobność ocenić wyroby tego przedsiębiorcy na targach outdoorowych IWA w Norymberdze, w czasie pokazów Enforce Tac dla służb mundurowych, bądź podczas międzynarodowej wystawy Milipol w Paryżu. Zatem dość szybko zbudowano obraz marki dorównującej najlepszym w dziedzinie produkcji oporządzenia oraz garderoby militarnej i taktycznej. Poznaj i Ty jej zalety, wybierając artykuły w sklepie combat.


Czytaj nasze poradniki