Torby outdoorowe

Torby outdoorowe

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Torby outdoorowe – oferujące szerokie zastosowanie

Na jakie okazje torby outdoorowe?

Nawet najkrótszy wypad za miasto czy przemieszczanie się po nim wymaga posiadania torby. I nie chodzi tu o damski niezbędnik w postaci podręcznej torebki, ale o solidny transporter nieodzownych w drodze i na miejscu rzeczy. Na uczelnię czy do biura będziesz potrzebować notebooka albo laptopa i wielu innych drobiazgów. Natomiast siłownia bądź basen wymuszą posiadanie własnego ręcznika, zmiennego obuwia i stosownego stroju. Dlatego w każdym z tych przypadków konieczny okaże się optymalny ”przenośnik”.

Z kolei wszelkiego rodzaju wycieczki i dalekie eskapady nie obędą się bez plecaka lub sakwy o wygodnej konstrukcji. Prosta torba outdoor na ramię przysłuży się jednodniowym piknikom, a torba na strzelnicę, rozbudowana o dodatkowe kieszenie i organizery, rozwiąże rozmieszczenie załadunku podczas treningu w trafianiu do celu czy też dłuższej wyprawy. Przemierzając trasę samochodem, możesz pozwolić sobie na pakowną torbę, mieszczącą wszystko, bez czego nie potrafisz się obejść.

Jaka torba najlepsza do użytku miejskiego?

Najprostsze rozwiązanie przynosi nerka zapinana przy pasie. Niestety, nie odznacza się zadowalająca pojemnością, jeśli musisz zabrać ze sobą odzież na fitness, bidon z napojem czy urządzenie elektroniczne. W Twoje potrzeby wpisze się tutaj torba męska na ramię, wyposażona w komorę wyściełaną gąbką lub pianką, ze wzmocnionym spodem. Dzięki niej cenne narzędzie pracy, jakim jest komputer, zostanie należycie zabezpieczone. Natomiast klucze, telefon czy dokumenty znajdą schronienie w zewnętrznych kieszonkach blisko ręki.

Jej rozmiar uwarunkują oczywiście Twoje wymagania, ale z reguły torby typu miejskiego nie posiadają zbyt dużych gabarytów. Za to cechują się licznymi przegródkami na zamek bądź rzep oraz schowkami. Ich intuicyjne rozplanowanie pozwala na oddzielenie części garderoby od podręcznych przedmiotów, po które sięgasz najczęściej. Podczas codziennej aktywności, związanej z wykonywaniem zawodu lub realizowaniem pasji, najwięcej zadowolenia przyniesie torba Helikon, która w niewielkiej formie pomieści dużą ilość wyposażenia.

W co spakować się na wyprawę bushcraftową albo survivalową?

Jak wiele potrafi przynieść obcowanie z naturą i pozostawanie z nią w zgodzie, wiedzą przede wszystkim wybrańcy - miłośnicy bushcraftu. Z dala od cywilizacji można radzić sobie na różne sposoby, ale nie bez obecności niektórych rekwizytów. Nóż, toporek czy sprzęt do rozpalania ogniska to podstawa. A do tego jeszcze dochodzi śpiwór, namiot albo specjalna płachta, no i oczywiście racje żywnościowe, jakieś naczynie oraz apteczka. Okazuje się, że dużo tego, więc torba bushcraftowa lub torba survivalowa nie może być dziełem przypadku.

Przeczytaj nasz poradnik co to jest bushcraft?

Jeżeli „worek” ma zastąpić plecak, należy od niego oczekiwać szerokiego, dostrajanego do wzrostu wędrowca uchwytu, który nie przysporzy nieprzyjemnych otarć skóry. Ponadto nie wchodzi w grę rozdarcie czy uszkodzenie materiału, więc najlepiej spisze się w tym przypadku wytrzymała Cordura. Oprócz rozmaitych przegródek, bocznych komórek i przelotowych skrytek, np. na siekierę, przydadzą się także taśmy Molle/Pals, umożliwiające dopięcie uzupełniającego transportera. Zatem na te warunki dobra będzie torba taktyczna.

Dlaczego torba wojskowa bywa trafnym wyborem?

Wiadomo, do każdej podróży należy się przygotować. Nawet krótkie biwakowanie pod gołym niebem prosi się o zabranie kilku koniecznych przedmiotów, toteż torba na ramię wojskowa zasługuje na uwagę, ponieważ doskonale rozwiązuje problem transportu. To może być wersja popularnego niegdyś chlebaka bądź torba wojskowa jamnik, która pomieści butelkę z wodą, latarkę, mapę, pożywienie, jak również przytrzyma kurtkę za pomocą gumowego sznurka.

Fason z paskami ściągającymi sprawi, że dowolnie powiększysz lub zmniejszysz sakwę w zależności od jej zawartości. Jednakże wielodniowe wojaże wiążą się już z wymogiem posiadania garderoby na zmianę oraz sporej ilości akcesoriów, w związku z tym tylko duża torba wojskowa zapewni wymaganą przestrzeń do pakownia. Modele z obszernymi głównymi komorami i kieszonkami, zaopatrzone w dodatkowe panele rzepowe lub siatki Molle przysłużą się, gdy pojawi się konieczność zabrania nadprogramowego bagażu.

Dla kogo torba męska moro?

Artykuły w stylistyce militarnej wyróżniają się nie tylko tkaniną kamuflażową, lecz przede wszystkim ponad przeciętną funkcjonalnością. Dlatego na przykład duża torba męska moro oferuje przy znacznej pojemności łatwą dostępność do rozlokowanych akcesoriów oraz pozwala użytkownikowi na dogodne dla niego kombinacje w dostosowaniu rozmiaru i kształtu.

W ten sposób wojskowa torba na prowiant, dzięki systemom regulacji, może przeistoczyć się w „chlebak” z zewnętrznymi komorami organizacyjnymi – chroniącymi dokumenty, sprzęt, a nawet broń i amunicję. Z kolei zakładana na ramię torba brezentowa wojskowa poradzi sobie z większym obciążeniem, bez uszkodzenia pokrycia, ponieważ została zaprojektowana do specjalnych celów. Dzięki takim producentom jak Helikon, znajdziesz najlepszej jakości torby outdoorowe, zaproponowane teraz w szerokim wyborze przez sklep combat.