Ganzo

Ganzo

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Ganzo — dobra marka nieobciążająca portfela

Jeżeli szukasz porządnych narzędzi, które mogą się przydać podczas wyprawy w teren, jak również w codziennych pracach, to poświęć chwilę uwagi marce Ganzo. Ten producent obala stereotypy myślenia o chińskich produktach, ponieważ oferuje naprawdę przyzwoitej jakości noże, multitoole, toporki czy ostrzałki. Na szczególne zainteresowanie zasługują zwłaszcza składane noże Ganzo, popularne wśród szerokiego kręgu odbiorców, toteż musiały się znaleźć obok osełek i wielozadaniowych przyrządów w ofercie sklepu combat.

Jedno spojrzenie wystarczy, by zauważyć, że zachowują nowoczesną stylistykę wzorowaną na topowych modelach. Nie odbiegają też od nich pod względem zastosowanych materiałów. Ponieważ ostrze ukształtowane jest zazwyczaj ze stali 440C, która długo trzyma ostrość i jest dość odporna na korozję, a ergonomiczny uchwyt buduje solidne tworzywo G10. Wyposażono je także w bezpieczną blokadę typu axis – lock lub liner – lock, co widać na przykładzie egzemplarza FH11S. A do tego nabędziesz je za cenę adekwatną do wartości.

Bez przepłacania otrzymasz ponadto multitoole Ganzo, zawierające najpotrzebniejsze końcówki takie jak: kombinerki, śrubokręty, gładkie i ząbkowane ostrza czy otwieracze do butelek. Ukryte w kompaktowej i lekkiej obudowie wykluczą kłopoty transportowe. A kiedy już zdecydujesz się na ostry instrument tej marki, nie pomiń ostrzałki Ganzo. Bowiem wyróżnia ją intuicyjna prosta obsługa, która sprawi, że uporasz się ze wszystkim stępionymi nożami. Wypróbuj akcesoria Ganzo, a z pewnością pozostaniesz im wierny.

Co oferuje marka Ganzo?

Działająca od dłuższego czasu w Chinach, firma Ganzo szybko wyprzedza lokalną konkurencję. I chociaż w tym kraju istnieją przedstawiciele ostrej branży o większej renomie, to z każdym rokiem poszerza się krąg usatysfakcjonowanych odbiorców tej marki. A dzieje się tak za sprawą wyjścia naprzeciw potrzebom użytkownika, który oczekuje artykułów dobrej klasy w przystępnej cenie. Ganzo, na początku swojej działalności, reprezentował niewielki zespół specjalistów stawiający sobie za cel stworzenie noży do wielu zadań.

Tym podstawowym typem „siekacza” miały być noże składane, które polubi traper, myśliwy, turysta i zwykły mieszkaniec miasta. Dlatego trzeba było użyć solidnego materiału i zastosować niezawodną blokadę. Zatem, tak zrobiono i okazało się, iż noże Ganzo są w stanie „wojować” nawet za granicą. Od tamtej pory wyprodukowano wiele ciekawych wzorów standardowych, składanych, motylkowych oraz przeznaczonych do cięższych prac, a wśród nabywców znaleźli się obywatele Francji, Włoch, Niemiec, a także USA.

Dzisiaj Ganzo projektuje i tworzy liczne wersje noży o bogatej stylistyce oraz wprowadza innowacyjne modele narzędzi, jak np. toporek z ukrytą piłą w rękojeści. Co więcej, słynie z instalowanych do blatu ostrzałek - bazujących na kamieniach o różnej gradacji. Do chętnie kupowanych wyrobów należą też poręczne multitoole z klasycznym zestawem narzędzi. O udanych seriach towarów najlepiej świadczy rosnące grono klientów, do którego zaprasza Cię Ganzo i sklep combat.


Czytaj nasze poradniki