Thermos

Thermos

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

6 produktów

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

6 produktów

Thermos — dania i napoje jak z domowej kuchni

Zainteresuj się marką Thermos

Kiedy wędrujesz przetartym szlakiem w zimny wietrzny dzień, łyk gorącej kawy bywa prawdziwą nagrodą za trudy wyczerpującego marszu. Dlatego nie zapominasz wsunąć do plecaka kubek termiczny. Przydaje się on też, podobnie jak małe termosy, podczas podróży bez postoju, w pracy i w wielu innych codziennych sytuacjach. Jednakże tylko wtedy pity z niego napój nie utraci pierwotnych właściwości, gdy wybierzesz solidnego producenta.

Sprawdź ofertę kubków termicznych w naszym sklepie

A do takich należy przedsiębiorstwo Thermos, z ponad stuletnim doświadczeniem, któremu nazwę zawdzięczają dzisiejsze termosy obiadowe oraz klasyczne termosy na płyny. Mając na uwadze potrzeby konsumenta, wytwórca nie poprzestał na tworzeniu tradycyjnych butelek próżniowych, rozszerzając ofertę o kubki termiczne Thermos cup i serie obiadowe. Dzięki utrzymywaniu od początku istnienia wzorowej jakości oraz surowemu przestrzeganiu norm przechowywania żywności, marka stała się światowym liderem w produkcji termosów.

Jakie produkty proponuje firma Thermos?

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Począwszy od powszechnych (0,47l) kubków termicznych po Thermos obiadowy (0,7l) bądź 2 litrowy, stylowy Thermos termos na napoje. Co ważne, nie tylko pojemność usatysfakcjonuje Twoje potrzeby, ale głównie klasa wyrobów. Zatem wyruszając w drogę autem, możesz zaopatrzyć się np. w porządne naczynie typu Mug Thermos z poręczną rączką – pasujące do uchwytów samochodowych, a na rower zabrać wytrzymały termokubek obsługiwany jedną ręką.

Z kolei chcąc skorzystać z własnego ciepłego posiłku w trasie, po prostu wybierzesz szeroki niski termos obiadowy o preferowanej objętości. Wykonany ze stali nierdzewnej i posiadający konstrukcję opartą na technologii próżniowej utrzyma ciepło Twojej strawy do 9 godzin. Ta linia, jak i pozostałe serie, szczyci się szczelną konstrukcją, więc nie musisz się obawiać o ewentualny wyciek zawartości.

Co przygotował Thermos dla dzieci?

Oprócz popularnych kubków, Thermos zaprojektował specjalne pojemniki na obiad dla dziecka. To doskonałe rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy chcą zarazić pociechę swoją pasją. Bowiem bez wracania do domu, maluch spożyje ulubioną zupkę w plenerze. A to za sprawą termosu na jedzenie ze składaną łyżką i nakrętką pełniąca rolę miski. Funkcjonalne i całkowicie bezpieczne dla pożywienia naczynie zaskoczy Cię również poręcznością i eleganckim desingiem, ale tylko wtedy, gdy zawrzesz znajomość z firmą Thermos.


Czytaj nasze poradniki