Work Sharp

Work Sharp

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

3 produkty

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

3 produkty

Work Sharp — pierwszorzędny producent konkurencyjnych ostrzałek

Noże dominują na polu aktywności narzędzi z ostrzem, bowiem ich obecność jest pożądana niemal wszędzie. Goszczą w kuchni, w ogrodzie, wspierają podróżników, towarzyszą rybakom, grzybiarzom i wielu innym. Stanowią nieocenioną pomoc, ale tylko wtedy, gdy są sprawne. Stępione lub uszkodzone nie wykonają poprawnie zadania, dlatego musi im asystować ostrzałka. Ta wyprodukowana przez doświadczonego producenta, jakim jest np. Work Sharp, upora się z każdym defektem i będzie służyć przez lata.

Zatem warto skorzystać z niej, wybierając stosowny wzór w sklepie combat. Czeka na Ciebie tu ostrzałka do noży Work Sharp w wydaniu kieszonkowym, które sprawdzi się kapitalnie podczas wypadów survivalowych i wszelkich wycieczek w plener. Seria Pivot ma do zaoferowania klasyczną ostrzałkę z 3 płaszczyznami ostrzącymi – szczeliną z węglika wolframu, ceramiczna osełką oraz płytką diamentową. W ten sposób oprócz podstawowych „siekaczy” zaostrzysz nawet haczyki wędkarskie.

Z kolei ostrzałka Work Sharp Pivot Plus zamiast płytki podsunie Ci stożkowy diamentowy pręcik, doskonale radzący sobie z ząbkami. Możesz też skorzystać z usług świetnego gadżetu Pivot Micro - wyposażonego w prowadnice kątowe, dzięki którym temperowanie noża stanie się łatwiejsze. Natomiast do użytku domowego idealnie nada się model Angel Set. Niezwykle funkcjonalny weźmie na warsztat również nożyczki czy siekierkę, podobnie jak ostrzałka elektryczna Work Sharp, dedykowana wszystkim typom narzędzi. A więc? Wybieraj i kupuj.

Co warto wiedzieć o marce Work Sharp?

Początki nie są szczególnie trudne, gdy na czele przedsiębiorstwa staje osoba doświadczona i pełna pasji. A jeszcze lepiej, jeżeli wspierają ją ambitni, dążący do tego samego celu członkowie rodziny. Tak właśnie było w przypadku amerykańskiej rodziny Bernardów. W 1973 roku, w stanie Illinois, dziadek Arthur Bernard wraz ze swoim synem Davidem i wnukiem Richardem założyli firmę Darex, która w nazwie zawierała pierwsze litery ich imion. Misja, jaką sobie wyznaczyli, miała polegać na wytwarzaniu sprzętu do ostrzenia.

Wkrótce dobrze prosperujące zakłady przejął kolejny potomek i przeniósł je w 1978 r. do Ashland w Oregonie. Tam rozwinęła się produkcja systemów ostrzenia wierteł oraz elektrycznych ostrzałek. Innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość zastosowanych komponentów powodowały, że wraz z upływem czasu rosła liczba nabywców. Gdy nadszedł rok 2007, nastąpiły ponowne zmiany obejmujące ofertę i znak rozpoznawczy firmy. Wtedy narodziła się marka Work Sharp.

Pierwszym jej produktem była nowatorska ostrzałka Work Sharp WSKTS umożliwiająca ostrzenie każdego rodzaju noża. Sharp WSKTS zyskała od razu aprobatę, bo eliminowała problem zróżnicowanych głowni. Szybką popularność zdobyły także osełki manualne, gdyż wykazały się prostotą obsługi i oczekiwaną efektywnością. Dzisiaj Work Sharp proponuje urządzenia ostrzące do najróżniejszych kategorii narzędzi, w dogodnej formie pasującej do okoliczności. Sprawdź, jakie modele przygotował dla Ciebie sklep combat.


Czytaj nasze poradniki