Listopadowy szał promocji już za nami, Mikołajki zaliczone, pora na wielki finał, czyli Święta. A te, obok mniej lub bardziej lubianych potraw, pasterek, śpiewania kolęd i reklam Coca-Coli, kojarzą się z prezentami pod choinką. Ponieważ co do rodzaju prezentów nie ma żadnych ograniczeń, to i dla fanów militariów lub aktywności poza domem można przygotować coś specjalnego. Oto nasze propozycje na świąteczne prezenty.

operacja xmas combat

Jaki prezent na święta?

W ramach Operacji Xmas przygotowaliśmy ponad 230 produktów z rabatami o wartości nawet 68%, a do tego mnóstwo inspiracji — łącznie ponad 1000 pozycji. Znajdziecie tu narzędzia, multitoole, latarki czołowe, noże, odzież, lornetki, różnego rodzaju optykę w postaci lornetek, mikroskopów czy teleskopów, scyzoryki, termosy, wiatrówki i lunety do nich. Znani i cenieni producenci, atrakcyjne ceny i do tego jeszcze kilka bonusów.

Darmowa dostawa do paczkomatu od 50 zł

Zgadza się, każde zamówienie o wartości minimum 50 złotych objęte jest darmową dostawą do paczkomatów InPost, dzięki czemu cena nawet drobnych zakupów staje się jeszcze bardziej przystępna. Ponadto oferujemy możliwość zakupu na raty bez weryfikacji BIK za pośrednictwem InBanku, a także odroczoną do 30 dni płatność PayPo. Nie czekaj, zamów prezenty na święta, zanim będzie za późno.

Akcja świąteczna potrwa do 24 grudnia lub wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.

Sprawdź promocję Operacja Xmas w combat


Skorzystaj z szybkich rat w Inbank

Zapłać za 30 dni z płatnością PayPo