Kiedy w grę wchodzi zdrowie Twojej rodziny, na pewno nie chcesz ograniczać się do półśrodków. Ale nie musisz być od razu jak Don Corleone, by móc zaopatrzyć się w broń i zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Teraz w sklepie combat kupisz najmocniejszą na rynku dwulufową strzelbę. I nie potrzebujesz do tego zezwolenia ani rejestracji. Dowiedz się, co potrafi Umarex HDS 68 T4E lupara.

 

Skuteczna samoobrona z Umarex HDS 68 T4E lupara kaliber 68 cala

 

Strzelba lupara T4E HDS 68 została stworzona dla użytkowników cywilnych, którzy chcą wzbogacić swoje wyposażenie o najskuteczniejsze narzędzie do samoobrony, ale nie posiadają przy tym specjalnych zezwoleń na broń. A właśnie z tym shotgunem – dostępnym bez uprawnień – u boku, w prosty sposób otrzymują pewność, że są pod najlepszą ochroną.

 

Zasilanie w T4E HDS 68 oparte zostało bowiem o technologię Emergency System, która zapewnia wystrzał o mocy dochodzącej do 16 J, co pozwoli powstrzymać napastnika, nawet jeśli ten ma na sobie grube ubranie. Bez użycia tarcz lub osłon, nie będzie on w stanie uchronić się przed siłą Twoich pocisków o kalibrze 68 cali. Ponadto system, w który zaopatrzono dwururkę, umożliwia oddanie strzału z prawej lub lewej lufy bądź, w razie szczególnych przypadków, obu naraz.

 

Dla zwiększenia Twojego bezpieczeństwa, opatentowana technologia napędu strzelby, oparta o sprężony dwutlenek węgla, zezwala na przechowywanie pełnej kapsuły w komorze przez długi czas. Umożliwia to starannie opracowany mechanizm broni, który błyskawicznie dociska nakrętkę i przebija kapsułę dopiero w momencie, gdy jesteśmy zmuszeni z niej skorzystać. Dodatkowo w T4E HDS 68 o ochronę tych najmniej doświadczonych strzelców dba bezpiecznik spustowy, który zapobiega przypadkowemu wystrzałowi.

 Umarex HDS 68 T4E, najmocniejsza stzrelba do obrony

 

Konstrukcja Umarex HDS 68 T4E lupara

 

Choć broń gwarantuje dużą siłę rażenia, a swoją budową przypomina obrzyna, to sama w sobie jest kompaktowa, lekka i prosta w obsłudze. Konstrukcja Umarex HDS 68 wykonana została z trwałego polimeru a jej podzespoły z metalu, dzięki czemu wyróżnia się najwyższą niezawodnością. Mimo solidnej budowy, całość waży zaledwie 1700 g, co zapewnia łatwe i wygodne manewry strzelbą. Stabilność i pewność chwytu gwarantuje natomiast profilowana rękojeść o chropowatej powierzchni, która zapobiega wytrąceniu z dłoni.

 

Z kolei konstrukcja luf umożliwia bezpośrednie ładowanie jednocześnie dwóch kul różnego rodzaju. W celu załadunku wystarczy nacisnąć przycisk na łożu, gdzie u jego dolnej części znajduje się również szyna Picatinny, do której możesz zamontować latarkę taktyczną lub celownik laserowy.

 

Zadbaj o siebie i przyjrzyj się bliżej strzelbie UMAREX HDS 68 T4E