Wymarzona wiatrówka, łuk, pistolet czy karabin ASG lub broń na kule gumowe. W combat.pl znajdziesz je zawsze, ale tylko do końca lipca możesz dokonać zakupu na raty, których oprocentowanie jest równe dokładnie zeru. Bez odsetek, bez dodatkowych kosztów. Sprawdź szczegóły tej oferty i zdobądź doskonały dla siebie sprzęt na atrakcyjnych warunkach.

 

Raty 0% w Combat.pl

 

Ekwipunek poszukiwacza przygód (i nie tylko)

Wakacje to pora kiedy wiele osób udaje się na różnego rodzaju eskapady, w tym na łono natury. Czas wczasów i urlopów sprzyja również aktywnemu wypoczynkowi, podczas którego można także rozwijać rozmaite umiejętności – w tym na przykład strzeleckie. Niezależnie od tego na jaki typ rekreacji się zdecydujesz, combat.pl służy Ci wsparciem i pomocą.

 

W asortymencie najmłodszego ze sklepów należących do rodziny x-kom znajdziesz stale powiększany wybór wiatrówek, pistoletów i karabinków ASG, broni na kule gumowe i łuków oraz oporządzenia i akcesoriów niezbędnych do ich użytkowania, transportu czy konserwacji. Uzbrojenie takie doskonale nada się do treningu celności na świeżym powietrzu lub w przeznaczonym do tego pomieszczeniu. Nie musisz uzyskiwać na nie żadnych specjalnych zezwoleń, a jedynie pamiętać o zachowaniu odpowiedniego bezpieczeństwa.

 

Możesz zaopatrzyć się tutaj również w narzędzia oraz wyposażenie outdoor, które przyda się podczas Twoich wypraw. Mamy też przyrządy optyczne (np. lornetki) czy latarki, a także artykuły obronne, które pomogą Ci poczuć się pewniej podczas wakacyjnych wyjść i podróży.

 

300 zł w combat.pl = raty 0% w combat.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy promocję, w której za zakupy w sklepie combat.pl na minimalną kwotę 300 zł przyznajemy od trzech do dziesięciu rat z zerowym oprocentowaniem. Nie są tu naliczane żadne odsetki, nie ma również innych kosztów. Aby skorzystać z oferty należy:

 

1. Zakupić w combat.pl sprzęt lub akcesoria za minimum 300 zł.
2. Jako sposób dostawy wskazać „przesyłkę kurierską”, a jako metodę płatności - „raty Santander”
3. Dokończyć składania zamówienia i oczekiwać maila z odnośnikiem do wniosku.

 

Promocja trwa do 31 sierpnia bieżącego roku albo wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. O przyznaniu kredytu decyduje bank Santander Consumer Bank. Klient może rozłożyć zakup maksymalnie na 10 rat 0%. Minimalna wartość zamówienia 300 zł. Więcej informacji znajdziesz na stronie Raty.

 

Skompletuj w combat.pl ekwipunek za minimum 300 zł i skorzystaj z rat 0%