5.11

5.11

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

3 produkty

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

3 produkty

5.11 Tactical — mistrz w produkcji odzieży i wyposażenia taktycznego

Obecnie garderoba taktyczna zyskuje uznanie nie tylko osób wykonujących zawody wymagające munduru, ale również turystów, miłośników survivalu, graczy airsoftowych i wszystkich tych, którzy cenią wygodę idącą w parze z trwałością ubioru. Jej prosta i funkcjonalna stylistyka sprzyja wszelkim aktywnościom, toteż liczba klientów zaopatrujących się w nią wzrasta z każdym rokiem. Dzisiaj w sklepie combat masz szansę nabyć pierwszorzędną odzież i wyposażenie taktyczne renomowanej marki 5.11 Tactical.

To niezwykła okazja, ponieważ amerykański producent proponuje niepowtarzalne spodnie taktyczne oraz koszule, a ponadto dodatki do nich w postaci pasków, rękawiczek, czapek bądź kominiarek. Natomiast doskonałym uzupełnieniem stroju o charakterze militarnym mogą być plecaki słynące z wyjątkowej praktyczności albo torby taktyczne. W szczególnie niebezpiecznych sytuacjach przydadzą się także kamizelki oraz kieszenie medyczne. Zależy Ci na tym, by zawsze wyglądać estetycznie, lecz czuć się swobodnie w noszonym ubraniu?

Zatem wybierz koszule taktyczne 5.11 Tactical. Zarówno T-shirty, jak i te z długim rękawem zagwarantują Ci komfort ruchu, odporność na zabrudzenia i wyśmienitą wentylację. Z kolei spodnie z licznymi kieszeniami, wzmocnieniami w newralgicznych miejscach, nieszablonowymi rozwiązaniami w postaci klinów softshellowych na bokach sprawdzą się tak w trudnym terenie, jak i warunkach miejskich. Nie przegap też plecaków tej firmy, ponieważ są transporterem najwyższej jakości, zaskakującym pomysłową konstrukcją.

Co warto wiedzieć o 5.11 Tactical?

Wyroby firmy 5.11 Tactical pojawiły się w Polsce dopiero po roku 2000, lecz klienci w USA znają je od lat sześćdziesiątych. Bowiem wtedy fani zdobywania szczytów - Liz i Royal Robbins uruchomili produkcję specjalnych spodni sprzyjających wytężonemu ruchowi. Pierwsze modele uwzględniające trud wspinaczki rozeszły się jak świeże bułeczki w kręgu znajomych i okazały się prawdziwym hitem. Dlatego wkrótce zaistniała potrzeba wytwarzania ich na większą skalę, zwłaszcza że wzbudziły nawet zainteresowanie FBI.

Ponieważ projekt spodni okazał się sukcesem, postanowiono rozszerzyć ofertę o koszule taktyczne. Miały one dorównać wytrzymałością i elastycznością zastosowań spodniom. I tak też się stało. Przewiewne fasony, w dodatku idealnie współgrające z sylwetką, momentalnie stały się najbardziej pożądanym towarem. Wkrótce pojawiły się obok nich czapki, pasy i inne przydatne akcesoria. W 2007 roku do kategorii odzieżowej dołączył sprzęt taktyczny reprezentowany głównie przez plecaki, które innowacyjną formą wyprzedziły konkurencję.

W dzisiejszych czasach wyroby 5.11 Tactical należą do najchętniej nabywanych przez służby mundurowe na całym świecie - w tym przede wszystkim przez FBI. Co więcej, rekomenduje je amerykańska organizacja NTOA. Na to, by cieszyły się nieustającym powodzeniem ma wpływ zespół znakomitych ekspertów takich jak np. Kyle Lamb – instruktor jednostek specjalnych czy były pracownik wywiadu i bezpieczeństwa Steve Tarani. Skoro marka 5.11 Tactical zadawala gust profesjonalistów, poznaj ją i Ty - za pośrednictwem sklepu combat.

Czytaj nasze poradniki