Tasmanian Tiger

Tasmanian Tiger

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Tasmanian Tiger — sprzęt taktyczny i odzież na każdy rodzaj wyzwania

Okazuje się, że oporządzenie taktyczne sprawdza się nie tylko w wojsku. Z racji solidności wykonania i ponadprzeciętnej wytrzymałości wybierają je cywile o szczególnych wymaganiach, no i oczywiście pracownicy służb mundurowych. Jeśli należysz do grupy ludzi, którą cechuje upodobanie do stawiania czoła trudnym wyzwaniom, to skorzystaj ze zróżnicowanej oferty marki Tasmanian Tiger. Dzisiaj w sklepie combat oprócz flagowych plecaków, nerek czy pokrowców znajdziesz też akcesoria odzieżowe tego producenta.

Spodoba Ci się z pewnością miła w dotyku i ciepła czapka Tasmanian Tiger z mikropolaru - nieoceniona w czasie wietrznych i chłodnych dni. Warte uwagi są także mocne paski do spodni dysponujące opcją przytroczenia latarki, multitoola bądź noża. Ale w bogatej propozycji tej firmy na plan pierwszy zdecydowanie wysuwa się wszechstronny plecak Tasmanian Tiger. Dostępny w różnych rozmiarach mile zaskakuje praktycznością i zdolnością dopasowywania się do wygórowanych wymagań użytkownika.

I tak np. na weekendowe wędrówki czeka model 15l z przegrodą na wkład hydracyjny, a do niełatwych misji sposobi się wykonany z cordury i zaopatrzony w pokrowiec oraz liczne kieszenie wariant Mission Tasmanian Tiger. Z kolei 30, 37 lub 45l egzemplarz z serii Modular podsuwa wiele rozwiązań montażowych, ponieważ posiada system MOLLE. Zaś wzór Field Pack MKII obiecuje gotowość transportu wszystkich koniecznych rzeczy, dzięki zaawansowanej konstrukcji wspartej na komfortowym układzie nośnym.

Jak powstała marka Tasmanian Tiger?

Historia tej marki sięga 1980 roku, kiedy to Winfried Schechinger założył firmę Mountain Sport GmbH - specjalizującą się w produkcji artykułów podróżniczych. 14 lat później „rodzi się” kierowana przez potomków Schechingera Tatonka, z siedzibą na terenie Niemiec, która szczyci się samodzielnym wytwarzaniem produktów od początku do fazy finalnej. Aż w końcu w r.1999 producent postanawia przyjąć i zarejestrować oficjalną nazwę Tasmanian Tiger. I właśnie pod tym szyldem pojawia się na prestiżowych targach IWA w 2001 roku.

Od momentu pierwszej prezentacji towaru wzbudza zainteresowanie ekspertów oraz szerokiego grona potencjalnych klientów. Dzieje się tak z powodu wysokiej jakości wyrobów, ich niezwykłej funkcjonalności oraz wytrzymałości. Nabywca, który potrzebuje akcesoriów odpornych na przeciążenia, uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające warunki atmosferyczne, wybiera z gąszcza propozycji Tasmanian Tiger. Plecak tego wytwórcy, podobnie jak torba, kamizelka, apteczka czy etui gwarantuje bowiem długie użytkowanie.

Nie mogłoby tak być, gdyby nie zastosowanie znanej z trwałości cordury 700D, a ponadto wdrożenie – w przypadku plecaków – rewelacyjnego, drobiazgowo opracowanego systemu nośnego. Kupujący doceniają również możliwość powiększania ich pojemności poprzez wykorzystanie rzepów i pasów oraz rozbudowywanie formy o dodatkowe kieszenie. Za siłą tej marki przemawiają także nieustające rygorystyczne testy produktów i uwzględniane życzenia odbiorcy. Odkryj walory Tasmanian Tiger, poznając ofertę sklepu combat.

Czytaj nasze poradniki