Nawet najlepszy pancerz, najgrubsza kamizelka czy najtwardsze ochraniacze nie bronią przed strzałą Amora. Jeśli ten psotny kurdupel ustrzelił i Ciebie, to na pewno wiesz, że święto zakochanych tuż-tuż. A skoro święto, to i prezenty. Szukasz inspiracji na walentynkowy podarunek? Poznaj nasze propozycje.walentynki-w-combat

Romantyczny posiłek

Stare porzekadło mówi, że z żołądka do serca wiedzie szybki i łatwy szlak. Jeśli Twoja druga połówka uwielbia piesze wędrówki, oczywiście możesz wsunąć do jej plecaka trochę smakołyków. Możesz też podarować coś, co pozwoli ekspresowo przygotować jedzenie na świeżym powietrzu. Kuchenka Esbit Stainless Steel Solid Fuel Stove sprawdzi się doskonale. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, cechuje się świetną wytrzymałością. A dzięki kompaktowym rozmiarom bez trudu zmieści się w plecaku. Później wystarczy ją rozłożyć, umieścić w środku palnik i przygotować posiłek.

Słodkie chwile

Zrobiło się ckliwie i romantycznie. Spokojnie, tak już zostanie, a nawet dodamy jeszcze trochę słodyczy. Bo naszą kolejną propozycją są smaczne, outdoorowe przekąski. Zestaw czekolad Scho-Ka-Kola gorzka + mleczna z kofeiną to świetny podarunek dla miłośniczek i miłośników wędrówek. Umieszczona w płaskim, metalowym opakowaniu, nie pokruszy się ani nie połamie. A teraz najlepsza informacja: czekolada zawiera regenerującą teobrominę oraz tyle kofeiny, co filiżanka kawy. Słodki zastrzyk energii na trudne podejścia.

Gorące uczucie

Tu kryje się coś idealnego na prezent dla wszystkich zmarzluchów. Próżniowy termos Esbit VACUUM FLASK 0.5 to świetny sposób na to, żeby zawsze mieć w zasięgu ręki gorącą kawę czy herbatę. Dzięki bardzo dobrym właściwościom izolacyjnym utrzymuje on temperaturę 75 stopni Celsjusza przez ok. 6 godzin. Do tego jest lekki, kompaktowy (pojemność 0,5 l) i miły dla oka. No i nie trzeba brać ze sobą kubka, bo w tej roli posłuży nakrętka.

W poszukiwaniu nowych celów

Mądre księgi głoszą, że miłość to patrzenie w tym samym kierunku. Na przykład po to, żeby ustalić cel dalszej wędrówki. A co sprawdzi się w tej roli lepiej niż lornetka z regulowanym przybliżeniem? No właśnie. Delta Optical Discovery 10-22x50 to świetny sprzęt dla urodzonych odkrywców. Pomoże dostrzec oddalone miejsca na szlaku, a także sprawdzić, czy to, co ruszało się w zaroślach, to niedźwiedź albo jeleń. Przybliżenie regulowane w zakresie od 10 do 22 razy to nie w kij dmuchał.

Kolacja przy świecach

Że oklepane? Ale zaraz, zaraz, nie chodzi o tradycyjne świece woskowe. Zastąpimy je glowstickami. Na przykład czerwonymi Mil-Tec. Dlaczego? Po pierwsze, są lekkie, więc zawsze można zabrać ich całkiem sporą wiązkę. Po drugie, emitują światło przez nawet 12 godzin, więc świetnie sprawdzą się do oświetlenia pola namiotowego, ścieżki czy nawet pomieszczenia. Po trzecie, nie grożą wybuchem pożaru. No i można zjeść przy nich kolację. Proste, praktyczne i okazuje się, że także całkiem romantyczne

(Nie)skrępowana miłość

Mały Książe mówił: Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Kiedy do ciebie wróci, jest twoje. W combat wyznajemy trochę odmienną filozofię... A tak zupełnie serio kajdanki łańcuszkowe Perfecta HC500 carbon to ciekawy i oryginalny pomysł na prezent walentynkowy. Sposób ich wykorzystania to już kwestia indywidualna. Warto tylko pamiętać, żeby nie wyrzucać kluczyków.

To już wszystko. Powodzenia w wyborze!

Sprawdź walentynkowe inspiracje w ofercie combat.


raty-w-combat