W oczekiwaniu na Czarny Piątek zapraszamy na Czarny Tydzień. W dniach od 25 do 28 listopada 2019 wybrane produkty z naszej oferty opatrzone będą rabatami nawet do 60%. To tylko przedsmak tego, co zaprezentujemy w ramach Black Friday, co nie znaczy, że promocje są gorsze. Wśród przygotowanych produktów promocyjnych na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Oto kilka naszych propozycji.

black week w sklepie combat.pl

Lornetka Delta Optical Voyager II 10x50 WA

Gdy wzrok zawodzi, a w zasięgu widzenia dzieje się coś ciekawego, dobrze wspomóc się lornetką. Delta Optical Voyager II 10x50 WA to model niedrogi, ale spełniający swoją funkcję bez zarzutu. 10-krotne powiększenie umożliwia obserwację drobnych szczegółów, a soczewki o średnicy 50 mm dają bardzo jasny obraz. W skrócie — widać więcej i lepiej. A przecież o to właśnie chodzi w lornetce.

Alkomat FITalco Grafit SE

Jeśli nie masz pewności, czy te dwa piwa sprzed godziny już zwietrzały na tyle, by móc prowadzić… Cóż, zamiast zgadywać sprawdź się alkomatem. FITalco Grafit SE jest kompaktowy, a przy tym precyzyjny i niezawodny. To zasługa sensora elektrochemicznego IV generacji. Za jego sprawą alkomat nie jest podatny na zaburzenia pomiaru w postaci dymu papierosowego czy zjedzonych posiłków, wymaga też rzadszych kalibracji. To nieodzowny towarzysz wszystkich zakrapianych imprez.

Wiatrówka karabinek Walther Terrus 5,5 mm

Strzelectwo pneumatyczne to świetna rozrywka niezależnie od wieku. Niewiele aktywności tak bezproblemowo łączy pokolenia. Ponieważ wiatrówki to sprzęt raczej długowieczny, warto wybrać model od sprawdzonego producenta. Walther Terrus to dobry przykład takiej wiatrówki. Estetycznie i solidnie wykonany, celny i z niezłą mocą obalającą, bez trudu wprowadzi pozytywne emocje na działkowych spotkaniach podczas dziurawienia tarcz czy puszek.

To tylko kilka wybranych ofert, produktów objętych promocją jest znacznie więcej. Zachęcamy do przejrzenia całej listy. Liczymy, że trafiliśmy w gust jeśli nie każdego, to chociaż większości odwiedzających sklep combat. Jesienne wędrówki po lasach czy codzienne zmagania z miejską dżunglą, życie to szereg wyzwań, z którymi poradzicie sobie lepiej z odpowiednim wyposażeniem.

Zobacz promocyjne produkty w ramach Black Week w sklepie combat.pl