Plecak Helikon EDC - Cordura

001004383k

Jeśli poszukujesz niewielkiego i wygodnego plecaka na krótkie wypadu w plener czy do miasta to powinieneś spróbować modelu EDC Cordura. Jest to niewielki i lekki plecak transportowy. Dzięki pojemnym kieszeniom i systemem wentylacji wraz z pasem zabezpieczający na biodra ułatwi Ci on transport wszystkich niezbędnych rzeczy. 

  • Informacje dodatkowe: Kieszeń na wkład hydracyjny, Linka shock cord umożliwiająca podczepienie dodatkowego oporządzenia
Przewiń do pełnej specyfikacji
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001004383k
zestaw

Plecak Helikon EDC - Cordura

Plecak Helikon EDC - Cordura to lekki i kompaktowy plecak do codziennych zastosowań czy do użytkowania miejskiego. Znakomicie nada się również na krótkie wypady w plener, gdzie duże obciążenie i znaczne ilości ekwipunku nie są koniecznością. Przestrzeń transportowa plecaka Helikon EDC to dwie duże i oddzielone od siebie komory. W pierwszej z łatwością zmieścisz niewielkie wkład hydracyjny, w drugiej natomiast możesz przenosić dowolny sprzęt elektroniczny. Jest to efekt zastosowania miękkiej wyściółki welurowej. W razie gdyby przestrzeń plecaka nie była wystarczająco duża to po bokach znajdziesz obszycia z taśmy PALS/MOLE, które pozwolą na przytroczenie dodatkowych kieszeni i zasobników. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Wygoda z plecakiem Helikon EDC - Cordura

W plecaku Helikon EDC - Cordura zastosowano system nośny oparty o wygodne szelki oraz prosty pas biodrowy do zabezpieczenia plecaka podczas dynamicznego poruszania się. W celu zabezpieczenia pleców użytkownika zastosowano usztywnienie i dwie okładki dystansowe. Zwiększają one komfort podczas długich podróży oraz zapewniają wentylację a tym samym higienę. Plecak jest polecany dla podróżników, na wycieczki jednodniowe, do miasta czy na podróż rowerem. 

Plecak Helikon Tex Cordura Czarny

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i szczegóły ekwipunku dźwiganego codziennie (EDC). Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący porównanie różnego rodzaju plecaków. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy poszczególnych modeli, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
Informacje dodatkoweKieszeń na wkład hydracyjny, Linka shock cord umożliwiająca podczepienie dodatkowego oporządzenia