Helikon-Tex

Helikon-Tex

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Helikon Tex w ofercie sklepu combat

Produkty marki Helikon Tex są już rozpoznawalne na całym świecie. A wszystko za sprawą wysokiej jakości i rozumienia potrzeb odbiorcy. Dzięki współpracy z ekspertami w dziedzinie turystyki, survivalu i wojskowości na przestrzeni lat powstały serie odzieży militarnej, outdoorowej oraz różnego typu oporządzenia. Spełniają one zapotrzebowanie wymagających użytkowników, dlatego nie mogło ich zbraknąć w sklepie combat. Znajdziesz tu odzież outdoorową na każdy rodzaj pogody, a także niezbędne akcesoria.

Począwszy od kurtek, polarów i spodni, skończywszy na czapkach, pasach, rękawiczkach i arafatkach. Do pełnego ubrania możesz jeszcze dobrać odpowiedni plecak lub torbę. Przygotowanie do jakiejkolwiek eskapady zajmie Ci niewiele czasu, bo wszystkie elementy stroju skompletujesz w jednym sklepie. Każdy wybór będzie trafiony, gdyż zarówno wygodny casualowy model spodni UTP, jak i luźne bojówki BDU gwarantują wytrzymałość wraz z pomysłowymi rozwiązaniami w postaci rozlokowania kieszeni czy wzmocnień w newralgicznych miejscach.

Podobny komfort podarują Ci kurtki lub polary tworzone głównie na bazie bawełny i poliestru. Ten rodzaj tworzywa zapewnia doskonałą ochronę termiczną, wysoką odporność na uszkodzenia oraz szybkie wysychanie. Wśród bogatej oferty fasonów na uwagę zasługuje wersja Piligrim oparta na klasycznym kroju anoraka – z bocznymi zamkami, wentylatorami pod pachami i zamaskowanymi schowkami, lecz to tylko jedna z wielu interesujących propozycji od Helikon Tex, które spotkasz w combat.

Helikon Tex – jak buduje się sława

Firma Helikon Tex rozpoczęła swoją działalność w 1983 roku, sprzedając rzeczy pochodzące z demobilu. Wraz z zainteresowaniem kupujących coraz szerszą gamą wyrobów pojawiła się opcja opracowania własnej produkcji towarów wojskowych i paramilitarnych. Do realizacji pomysłu potrzebne jednak były konsultacje ze specjalistami. Dlatego też pod koniec lat 90 nawiązano taką współpracę i zaczęto wytwarzać sprzęt taktyczny, outdoorowy oraz odzież dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu.

Funkcjonalność i wytrzymałość produktów wraz z innowacjami konstrukcyjnymi sprawiły, że przedsięwzięcie odniosło sukces międzynarodowy. Dowodem uznania jakości marki są liczne zaproszenia na prestiżowe światowe targi militarne i survivalowe, takie jak: NTOA w Phoenix czy SHOT w las Vegas, a także opinie klientów biznesowych i indywidualnych. Dzisiaj produkty Helikon Tex mogą zwycięsko konkurować na rynku światowym, dlatego warto je przetestować, robiąc zakupy w sklepie combat.