Pistolet RAM TPM 1 T4E .43

T4E
2.4768
001006802

Przedstawiamy doskonały marker RAM wykonany przez cenioną markę T4E przy współpracy z firmą Umarex. Jest to polimerowa konstrukcja służąca do samoobrony oraz treningu strzeleckiego. Dedykowana jest szczególnie różnym agencjom ochroniarskim, służbom mundurowym oraz użytkownikom cywilnym.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 185
  • EAN: 4000844665126
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 20
Przewiń do pełnej specyfikacji
pistolet

Pistolet RAM TPM 1 T4E .43

Trudne czasy wymagają odpowiedniego przygotowania. Jeśli chcesz być gotowy do ochrony swoich najbliższych, wypróbuj doskonały pistolet obronny RAM TPM 1 T4E .43 zaprojektowany w niemieckich zakładach firmy Umarex. Broń tego typu, jest od lat stosowana przez formacje militarne oraz policję na całym świecie, do prowadzenia realistycznych treningów bojowych. Dzięki nowoczesnej i przemyślanej konstrukcji, wzorowanej na palnych odpowiednikach, moc tej broni nie przekracza dopuszczalnych prawem 17 J co sprawia, że jest dostępna bez zezwolenia.

Pistolet wyposażony w metalowy, ruchomy zamek, napędzany jest sprężonym dwutlenkiem węgla z wymiennych kapsuł 12 gramowych. To właśnie sprężony pod ciśnieniem gaz, pozwala wystrzelić z dużą prędkością kule w kalibrze .43 cala prosto w celu. Różnorodność dostępnych w sklepie combat.pl kul sprawia, że broń ta idealnie sprawdzi się do ochrony osobistej lub treningu. Celność strzałów zapewnią ruchome przyrządy celownicze i szyna akcesoryjna zainstalowana pod lufą, na której zainstalujesz opcjonalny celownik laserowy. Ponad to, broń posiada bezpiecznik spustowy oraz system Blow Back.

Sprawdź, jak pistolet RAM TPM 1 T4E wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Pistolet RAM T4E TPM1

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet RAM T4E TPM1? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

oko

Realistyczny wygląd

Pistolet TPM 1 jest platformą obronno-treningową, zaprojektowaną na podstawie prawdziwej broni palnej. Model ten posiada polimerowy korpus, który ma przyjemną w dotyku strukturę. To właśnie w nim zainstalowano metalowe elementy napędu oraz metalowy zamek z wycięciami i przetłoczeniami.

Specjalne wycięcie umieszczone w dolnej części rękojeści, ułatwia usunięcie zakleszczonego magazynka. Wszystko to sprawia, że broń nie różni się wyglądem od modeli stosowanych przez służby mundurowe na cały świecie. Realistyczny wygląd wpływa również na podświadomość potencjalnego napastnika, skutecznie zniechęcając go do ataku.

Policjanci podczas treningu na strzelnicy

ikona

Nowoczesne zasilanie, które nigdy nie zawiedzie

Aby zapewnić Ci odpowiednią moc, model TPM 1 wyposażono w zasilanie oparte na sprężonym CO2. Gaz magazynowany pod wysokim ciśnieniem, pochodzi z wymiennych kapsuł o wadze 12 gramów. Instaluje się je przy pomocy klucza dołączonego do zestawu, w magazynku wysuwanym z rękojeści. Mieści on również aż 8 kul w kalibrze .43 cala. System ten pozwala wystrzelić kulę z prędkością aż 110 m/s, co przekłada się na zasięg dochodzący do 10 metrów.

Sprężony gaz odpowiada również za ruch zamka podczas strzału. Jest to możliwe dzięki technologii Blow-Back. W czasie każdego strzału zamek jest odsuwany w tył, aby po wystrzeleniu ostatniej kuli pozostać w położeniu tylnym.

Pistolet TPM1 T4E RAM kal. 10,92mm /.43 cale RB
celownik

Mechaniczne przyrządy celownicze i szyna Picatinny

Na pewno chcesz, aby Twoje strzały były celne. Właśnie dlatego, niemieccy inżynierowi, wyposażyli pistolet RAM TPM 1 w mechaniczne przyrządy celownicze. Zainstalowana na górnej powierzchni zamka muszka jest stała. Szczerbina z możliwością regulacji w poziomie, wyposażona została w kontrastowe, żółte oznaczenia. To one ułatwią Ci odnalezienie celów trudnych warunkach oświetleniowych.

Jeśli to za mało, skorzystaj z umieszczonej pod lufą szyny akcesoryjnej Picatinny 11 mm. Jej budowa pozwoli Ci zainstalować opcjonalny celownik laserowy lub latarkę.

Mężczyzna z pistoletem w dłoni TPM 1 T4E
bezpieczeństwo

Bezpieczny trening

Nowoczesne pistolety, charakteryzują się wieloma rozwiązaniami, które mają ułatwić ich obsługę. W modelu TPM 1 T4E zastosowano bezpiecznik spustowy, który bardzo skutecznie chroni Cię przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

Jest to ważne w sytuacji zagrożenie, kiedy stres nie pozwala się skupić na celu.

Pistolet TPM1 T4E RAM kal. 10,92mm /.43 cale RB
śrut

Wiele typów kul do pistoletu RAM TMP 1 T4E .43

Pistolet obronny RAM TPM 1 T4E .43 to broń bardzo uniwersalna. Dołączona do zestawu, dodatkowa sprężyna magazynka, pozwala Ci strzelać wieloma rodzajami kul, które znajdziesz w sklepie combat.pl.

Potężne kule gumowe o dużej sile obalającej, będą doskonałe do samoobrony. Ich twarda struktura, w połączeniu z wysoką prędkością początkową, ostudzi zapał każdego agresora, pozostawiając na jego ciele bolesne ślady. Kule pieprzowe, wypełnione proszkiem drażniącym, obezwładnią szybko i na długi czas, powodując pieczenie całej twarzy, oczu i ust.

Liczysz na realistyczny trening? Wypróbuj kule markujące, które pozostawiają kolorowe ślady na każdym celu, w jaki trafią.

*Kule widoczne na zdjęciu nie są częścią zestawu.

Zestaw kul podrażniających

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]185
EAN4000844665126
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania20
Kaliber [cal].43
Kod producenta2.4768
MarkaT4E
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Rodzaj amunicjiKule .43 cala
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]767

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet RAM TPM 1 T4E .43