Pistolet Umarex TPM 1 RAM T4E Law Enforcement .43

T4E
2.4769
001006983

Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują broni prostej, a zarazem celnej z zamiarem wykorzystania jej do podnoszenia swoich umiejętności strzeleckich. Dostępność wielu rodzajów amunicji kalibru .43 cala poszerza jego możliwości.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.4769
  • Marka: T4E
  • Kaliber [cal]: .43
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 20
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 399,00 zł Regular Price 999,00 zł
DostępnyDostępny
001006983

Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43

Marker-pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement w kalibrze .43 cala (10,92 mm)  to doskonała i nowoczesna konstrukcja wykonana w dużej mierze z użyciem lekkich i wytrzymałych elementów z polimeru ABS, uzupełnionych w newralgicznych miejscach metalem. Broń tego typu jest przeznaczona głównie do ćwiczeń strzeleckich oraz strzelania rekreacyjnego. Konstrukcja marki T4E swoje wzorce czerpie z wielu innych konstrukcji dostępnych na rynku. Postarano się tutaj o zaimplementowanie najlepszych rozwiązań z różnych broni od znanych marek. Dzięki temu powstał lekki, poręczny a przede wszystkim prosty w obsłudze marker RAM. Producent zadbał również o to, aby pistolet TPM 1 T4E jak najwierniej oddawał zachowanie oraz obsługę prawdziwej broni palnej. Prędkość wylotowa kuli nie przekracza dopuszczalnych 17 Jouli, a więc na broń nie jest wymagane żadne pozwolenie.

Sprawdź, jak Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Pistolet RAM T4E TPM1

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet RAM T4E TPM1? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Ergonomiczna i prosta w obsłudze konstrukcja

Dzięki zastosowaniu prostej i lekkiej konstrukcji w pistolecie RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 jest on łatwy w transporcie, a jego obsługa nie będzie sprawiać problemu nawet początkującym strzelcom. Konstrukcja cechuje się wygodnym chwytem i dużą ergonomią. W pistolecie tym zadbano o sprawne i funkcjonalne manipulatory jak zatrzask zamka, magazynka czy bezpiecznik spustowy. Są one umiejscowione w taki sposób, aby strzelec mógł łatwo operować nimi za pomocą kciuka czy palca wskazującego bez konieczności zmiany położenia ręki na chwycie. Pistolet posiada gładką metalową lufę umieszczoną w zamku. Broń można również częściowo rozebrać do czyszczenia. 

Konstrukcja posiada klasyczne stałe przyrządy celownicze w postaci muszki oraz szczerbiny wyposażonych w białe punkty ułatwiające ich zgrywanie ze sobą.

Złodziej w domu

Ruchomy zamek oraz zasilanie

Konstrukcja pistoletu RAM TPM1 T4E Law Enforcement .43 jest tak stworzona, aby w możliwie jak najbardziej realistyczny sposób oddawała zachowanie broni palnej. Na szkielecie znajduje się metalowy zamek, który podczas każdego strzału jest odrzucany w tył. Jest to tzw. system blowback często używany w różnego rodzaju replikach w celu podniesienia realizmu i upodobnienia ich w zasadzie działania do prawdziwej broni. Dodatkowo zaletą tego pistoletu jest fakt, że można używać w niej wielu rodzajów amunicji w kalibrze .43 cala - od polimerowych i gumowych kul, po pieprzowe czy też takie wypełnione proszkiem markującym. Za zasilanie odpowiadają kapsuły CO2 12 g. których gniazdo ładowania umieszczone zostało w rękojeści.

Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 blowback

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący trening obrony miru domowego przy użyciu markerów RAM. Dowiedz się więcej i zapoznaj się z przygotowanym przez nas materiałem, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.4769
MarkaT4E
Kaliber [cal].43
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Ilość strzałów z jednostki zasilania20
Rodzaj napęduCO2 12 g
PrzeładowaniePółautomatyczne
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
Rodzaj amunicjiKule .43 cala
Rodzaj magazynkaRzędowy
Pojemność magazynka [szt.]8
System spustowyDouble Action Only
BezpiecznikAutomatyczny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeStałe
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Długość [mm]185
Waga [g]763
Gwarancja24 miesiące
Na ratyTak