Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43

T4E
2.4769
001006983

Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują broni prostej, a zarazem celnej z zamiarem wykorzystania jej do szkolenia swoich umiejętności strzeleckich, obeznania się z bronią czy do samoobrony. Dodatkowo możliwość strzelania wieloma rodzajami amunicji kalibru 4,3 cala poszerza jego możliwości.

  • Marka: T4E
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Waga [g]: 763.00
  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 185.00
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 699,00 zł Regular Price 899,00 zł

Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43

Marker-pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement w kalibrze .43 cala (10,92 mm)  to doskonała i nowoczesna konstrukcja wykonana w dużej mierze z użyciem lekkich i wytrzymałych elementów z polimeru ABS, uzupełnionych w newralgicznych miejscach metalem. Broń tego typu jest przeznaczona głównie do ćwiczeń strzeleckich oraz treningów, jednak nada się również do samoobrony. Konstrukcja marki T4E swoje wzorce czerpie z wielu innych konstrukcji dostępnych na rynku. Postarano się tutaj o zaimplementowanie najlepszych rozwiązań z różnych broni od znanych marek. Dzięki temu powstał lekki, poręczny a przede wszystkim prosty w obsłudze marker RAM. Producent zadbał również o to, aby pistolet TPM 1 T4E jak najwierniej oddawał zachowanie oraz obsługę prawdziwej broni palnej. Prędkość wylotowa kuli nie przekracza dopuszczalnych 17 Jouli, a więc na broń nie jest wymagane żadne pozwolenie.

Sprawdź, jak Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

stoper

Poznaj Pistolet RAM T4E TPM1

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet RAM T4E TPM1? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Pistolet do ćwiczeń oraz samoobrony

Dzięki zastosowaniu prostej i lekkiej konstrukcji w pistolecie RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 jest on łatwy w transporcie, a jego obsługa nie będzie sprawiać problemu początkującym strzelcom. Konstrukcja cechuje się wygodnym chwytem i dużą ergonomią znaną, chociażby z pistoletów marki Glock. W pistolecie tym zadbano o sprawne i funkcjonalne manipulatory jak zatrzask zamka, magazynka czy bezpiecznik spustowy. Są one umiejscowione w taki sposób, aby strzelec mógł łatwo operować nimi za pomocą kciuka czy palca wskazującego bez konieczności zmiany położenia ręki na chwycie. Pistolet posiada gładką metalową lufę umieszczoną w zamku. Broń można również częściowo rozebrać do czyszczenia. 

Konstrukcja posiada klasyczne stałe przyrządy celownicze w postaci muszki oraz szczerbiny wyposażonych w białe punkty ułatwiające ich zgrywanie ze sobą.

Złodziej w domu

Ruchomy zamek oraz zasilanie w pistolecie Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43

Konstrukcja pistoletu RAM TPM1 T4E Law Enforcement .43 jest tak stworzona, aby w możliwie jak najbardziej realistyczny sposób oddawała zachowanie broni palnej. Dzięki zasilaniu z kapsuły CO2 o wadze 12 gramów, umieszczonej bezpośrednio w magazynku, możliwym stało się wprowadzenie automatyki broni. Na szkielecie znajduje się metalowy zamek, który podczas każdego strzału jest odrzucany w tył (blow-back). Pozwala to zwiększyć realizm oraz odczucia strzeleckie. Dodatkowo cykl ten powoduje napięcie wewnętrznego mechanizmu uderzeniowego. Pistolet Law Enforcement nadaje się do ćwiczeń z tarczami oraz żywymi przeciwnikami. Do broni można używać wielu rodzajów amunicji w kalibrze .43 cala - od polimerowych i gumowych kul, po pieprzowe czy wypełnione proszkiem markującym. 

Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 blowback

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka T4E
Rodzaj napędu CO2 12 g
Waga [g] 763.00
Bezpiecznik Automatyczny
Długość [mm] 185.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 20.00
Kaliber [cal] .43
Kod producenta 2.4769
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule .43 cale
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.
Description regulations