Jest piękny letni wieczór. Siadasz wygodnie w bujanym fotelu, patrzysz na chmury, tonące w różowawym blasku zachodzącego słońca. Jest tak błogo. Odpływasz… A tu nagle zjawia się on. Najpierw słyszysz tuż nad uchem wysokie, wwiercające się w mózg bzyczenie. Po chwili milknie, a Ty czujesz ukłucie. Machinalnie walisz się z rozmachem otwartą dłonią w czoło i zrywasz z fotela. Spudłowałeś. Dziad gdzieś czmychnął. Twój dobry nastrój też….

produkty firmy thermacell

Thermacell odgrodzi Cię od nieprzyjaciela

Kto nie ganiał za komarem w środku nocy niech pierwszy rzuci klapkiem. Nie ma chyba latem rzeczy bardziej irytującej, niż one. Otwierasz okno, a wraz z pachnącym bzem powietrzem do Twojego pokoju wpadają samice z gatunku Culicidae, potocznie nazywane komarami. Całe ich chmary. Są wygłodniałe i zdeterminowane. I co z nimi począć? Tradycyjne metody – laczek lub gazeta – nie zawsze są skuteczne. Warto więc skorzystać z dobrodziejstw techniki, kupić sprzęt firmy Thermacell i odgrodzić się od krwiopijców „żelazną kurtyną”.

Jak to działa?

Zasada działania urządzenia jest prosta. Po włączeniu zaczyna ono uwalniać d-alertynę – środek bezwonny i zupełnie dla nas bezpieczny. Ale „moskity” go nie cierpią. Być może źle im się kojarzy. Substancję pozyskuje się bowiem z chryzantem (złocistych), a wiec z kwiatów… cmentarnych.

Pracujące „odstraszacz” tworzy strefę o powierzchni 20m², w której, jak zapewnia producent, na 96% komara nie uświadczysz. Jeden wkład wystarcza, by wytwarzać „cmentarną” atmosferę przez około 12 godzin. Całkiem nieźle.

Dostępne modele

W naszym sklepie znajdziecie następujące modele: Thermacell MR300, Thermacell MR450 i Thermacell Patio Shield. Każdy występuje w różnych wariantach kolorystycznych. Ponadto w ofercie mamy także Thermacell Bristol – odstraszacz w kształcie ogrodowej lampy.

Wiedzcie, że gdy to czytacie, z jajeczek wykluwają się tysiące komarzych larw. Już niebawem osiągną dojrzałą postać (tzw. imago) i wyruszą na łowy. Chyba nie chcecie, by to Wam upuściły krwi? Nie zwlekajcie więc i zaopatrzcie się w odstraszacze firmy Thermacell.