Latarki czołowe

Latarki czołowe Petzl

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

38 produktów

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

38 produktów

Latarki czołowe Petzl — na każdy rodzaj aktywności

Co sprawia, że latarki Petzl zasługują na uznanie?

Alpiniści, ratownicy górscy, a także speleolodzy oraz turyści wybierają przeważnie markę Petzl. Latarki tego wytwórcy, podobnie jak sprzęt wspinaczkowy, znajdują się na szczycie corocznych list rankingowych, ponieważ sprawdzają w praktyce. Wpływa na to wysoka jakość zastosowanych materiałów, wnikliwa znajomość potrzeb klienta, a ponadto dbałość o funkcjonalność i wygodę. Znajdziesz tu wyłącznie niezawodne, mocne w energię egzemplarze, o dobrym i wyśmienitym zasięgu wiązki światła.

Począwszy od serii Tikkina partnerującej zajęciom o zmroku, po zaawansowane linie typu Swift RL dla „wyczynowców”. Typując czołówkę Petzl, zyskujesz gwarancję wodoszczelności na poziomie IPX4, dzięki czemu bez obaw wyruszysz w trasę podczas mżawki lub mgły. Co ważne, modele tej firmy podarują Ci różne tryby pracy, toteż elastycznie dopasujesz się do aktualnych zadań. Oprócz tego możesz liczyć na wzory z kolorowymi diodami, automatycznym ustawieniem światła i innymi ulepszeniami.

Sprawdź również wszystkie latarki czołowe w sklepie combat.pl

Latarki czołowe Petzel – dla szerokiego kręgu użytkowników

Nie dziwi fakt, że latarki Petzl opinie mają pozytywne zarówno wśród zwyczajnych podróżników, jak i zapalonych sportowców. Dzieje się tak dlatego, ponieważ producent uwzględnia w fazie projektowania odmienne preferencje klientów. Stąd w ofercie lekkie i kompaktowe wersje Tikka czy Tikkina w sam raz na camping, a obok nich ultramocne Nao i Swift do misji specjalnych.

Na brak rozwiązań nie mogą też narzekać amatorzy dynamicznego ruchu, bowiem z myślą o nich stworzono innowacyjne warianty. Przykładowo latarki biegowe Petzl Iko Core wyposażono w zgrabny leciutki stelaż zamiast opaski, zyskując większą stabilność. Z kolei w fasonie Zipka zastosowano zwijającą się linkę, by zmniejszyć gabaryty. Widać więc wyraźnie, że Petzl dba o swoich odbiorców, nieustannie modernizując produkty. Dzisiaj, dostarczy Ci je sklep combat, dysponujący bogatą paletą wzorów.


Czytaj nasze poradniki