Każdy tata jest bohaterem i w głębi duszy pragnie przeżyć przygodę. Możesz mu w tym pomóc, ofiarowując prezent, który trafi w jego męski gust. Z okazji Dnia Ojca wybraliśmy najlepsze pomysły na podarunki, wszystkie w atrakcyjnych cenach. Sprawdź.

 

Dzień Ojca w Combat.pl

 

Co kupić na Dzień Ojca?

Na pewno wiesz, co Twój tato lubi robić. Być może jest zapalonym majsterkowiczem, który nieustannie coś naprawia albo buduje. Być może uwielbia jeździć na ryby albo czeka na sezon grzybowy i gdy pokażą się pierwsze sztuki, on natychmiast pędzi do lasu.

 

Być może Twój tata pokochał piesze wędrówki po górach oraz odludziach. A może obserwuje ptaki i zna wszystkie lokalne gatunki zwierząt. Prezent na każdy z powyższych wariantów czeka w naszej specjalnej ofercie. Poznaj ją i wybierz coś dla swojego taty. Przeczytaj więcej o promocji na portalu Geex.

 

BWK 2 Blue Wood Knife

Nóż z ostrym i trwałym ostrzem jest po prostu niezbędny, gdy planuje się ognisko. Trzeba czymś uciąć i naostrzyć patyki, a potem ponacinać kiełbaski. W czasie wyprawy otworzy też puszkę z pożywną zawartością. Nóż to także niezbędnik każdego grzybiarza.

Nóż BWK 2 Blue Wood Knife kupisz za 149 zł

 

Teleskop Sky Watcher Discovery BK 707 AZ2 70/700

Teraz coś dla pasjonata gwiezdnych konstelacji, który na pamięć zna mapy nocnego nieba, ale marzy, by spojrzeć dalej. Do tego potrzebny jest teleskop, którego soczewki pozwalają dostrzec to, co niewidoczne gołym okiem. Model Sky Watcher Discovery jest na tyle zaawansowany, żeby oglądać z balkonu pierścienie Saturna!

Teleskop Sky Watcher Discovery kupisz za 339 zł

 

Lornetka Delta Optical Voyager II 10x50 WA

Przy pomocy lornetki można z kolei obserwować lokalną faunę, na przykład ptaki. Lornetka przydaje się także na wyprawach, szczególnie taka, jak Delta Optical Voyager II 10x150 WA, która jest lekka i kompaktowa. Idealna na krótkie oraz dalekie wyprawy.

Lornetkę Delta Optical Voyager II 10x150 WA kupisz za 119 zł

 

Zobacz wszystkie nasze inspiracje na Dzień Ojca