Honey Badger

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Honey Badger — mistrz ostrego cięcia

Jakie narzędzie przydaje się najbardziej podczas wypadu za miasto? Dla większości tym niezbędnym przedmiotem będzie nóż. Jego obecność doceniają grzybiarze, wędkarze, myśliwi, a także zwolennicy aktywności na świeżym powietrzu. Nie oznacza to jednak, że tylko w plenerze spełnia wyśmienicie swą misję, bo poręczny, a jednocześnie skuteczny nożyk przydaje się wszędzie. Jeśli potrafi przybrać kompaktowe rozmiary i błyskawicznie służyć ostrzem może być kompanem dnia powszedniego.

W ofertach sprzedażowych znajdziesz wiele takich kozików popularnych producentów, ale nie wszystkie zachwycą Cię ceną i sprawnością. Dlatego przyjrzyj się baczniej ofercie sklepu combat prezentującej noże Honey Badger. Te foldery wyróżniają się bowiem funkcjonalnymi głowniami płynnie uruchomianymi za pomocą flippera lub kciuka. Oprócz tego posiadają ergonomiczną rękojeść w modnych kolorach. A to nie wszystko, ponieważ znajdziesz tu ostrza o kształcie liścia, pazura , haka czy popularną formę drop point.

Dzięki temu idealnie dopasujesz narzędzie do swoich potrzeb. W dodatku modele ze stali 8 Cr13 MoV albo D2 zagwarantują Ci wytrzymałość na kruszenie i ścieranie oraz dobre trzymanie ostrości. Z kolei uchwyt o wzorze plastra miodu zapewni antypoślizgowy chwyt, nawet mokrą dłonią. Natomiast nad bezpieczeństwem pracy będzie czuwała stabilna blokada Liner Lock. Taki kompaktowy nóż w ulubionej barwie połączysz ze smyczą bądź zaczepisz przy pomocy klipsa do kieszeni, aby towarzyszył Ci w codziennych czynnościach.

Jak powstała marka Honey Badger?

Założycielem firmy Honey Badger jest Marc Ager, który już wcześniej dał się poznać jako dyrektor naczelny marki Ramrod – znanej przede wszystkim Amerykanom i mieszkańcom Afryki Południowej z dystrybucji oraz importu towarów outdoorowych. Marc, będąc głównym projektantem w Ramrod, wsławił się wraz ze swoim zespołem stworzeniem niezwykle udanych krajalnic oraz podświetlanych szczypców do grillowania. Te pierwsze trafione pomysły z lat 90. zachęciły kreatywnych twórców do dalszych działań.

Dlatego też w roku 2014 powołano do życia Honey Badger. Tym razem pasjonat wielkiej przygody, posiadający spore doświadczenie w myślistwie, postawił na noże. A ściślej rzecz ujmując, zaplanował opracowanie takich egzemplarzy, które usatysfakcjonują niezamożnych odbiorców południowoafrykańskich. Musiały zatem być przydatne do wielu zadań, trwałe i mimo niewygórowanej ceny dobre jakościowo. Premierowe noże Honey Badger zostały pokazane w 2016 r. na targach HuntEx w Johannesburgu i z miejsca zyskały uznanie.

Eksperci docenili ich ciekawą formę, gładką pracę wałka z łożyskami kulkowymi oraz doskonałą wydajność. Zdanie to podzielali klienci, czego dowodem może być błyskawiczna sprzedaż produktów. Od tamtej pory Honey Badger zaczął wytwarzać składane noże w trzech różnych rozmiarach, wprowadził też urozmaicone głownie. Zaś kolejne serie szczyciły się praktycznymi ulepszeniami i tak pozostało do dzisiaj. Obecnie noże Honey Badger cieszą się powodzeniem na całym świecie, toteż zasługują i na Twoją uwagę.


Czytaj nasze poradniki