Data: 11 listopada 2020, godzina 00:00. Lokalizacja: sklep combat.pl. Cel: wziąć udział w polowaniu podczas maratonu okazji. Najbliższa środa to nie lada gratka dla prawdziwych łowców promocji, ponieważ rozpoczynamy kolejny Festiwal Zakupów w ramach obchodów Singles’ Day. Przygotuj się do akcji i sprawdź, co możesz zyskać.

singles day w combat

Czym jest Singles’ Day?

To swoisty odpowiednik Czarnego Piątku zapoczątkowany w 1993 roku przez czterech studentów z Nanjing w Chinach. Stwierdzili, że samotne wilki także zasługują na święto, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Od tej pory w Państwie Środka okolice 11 listopada to prawdziwy zakupowy szał pełen promocji i wyprzedaży.

Co słychać w combat.pl podczas Singles’ Day?

Tego dnia zyskają nie tylko zadeklarowani single, ale też słomiani samotnicy. Produkty w atrakcyjnych cenach od rodzimych dystrybutorów mogą trafić w niecierpliwe ręce każdego amatora militariów, outdooru i bushcraftu. Zwyciężą najszybsi.

Miej oczy otwarte. Festiwal Zakupów obejmie całą grupę x-kom

Singles’ Day w combat.pl, x-kom oraz al.to startuje w środę 11 listopada 2020 i potrwa do północy lub wcześniejszego wyczerpania produktów promocyjnych.

Na tym nie koniec, złożysz broń później. Po dniu Singla na arenę Festiwalu Zakupów wtoczą się promocje z okazji Black Friday oraz Cyber Monday. Będzie się działo.

Natomiast tych, którzy chcą być na bieżąco, zachęcamy do zapisania się do newslettera, aby nie przegapić żadnej okazji.


Sprawdź promocję Singles’ Day w combat.pl