Do oferty sklepu combat.pl dołączyła uznana na świecie marka Thermos. Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, by domyślić się, że produkuje ona termosy. Firm zajmujących się wytwarzaniem tego typu produktów jest wiele, ale marka Thermos jest już na rynku od 1904 roku, kiedy to powołano do życia Thermos G.m.b.H.

termosy Thermos

Wiekowa tradycja w produkcji termosów

Od tego czasu trwa ciągłe udoskonalanie produktów, które w chłodne dni zapewniają ciepło, a w ciepłe dni raczą nas przyjemnym chłodem. Jeśli marka ma na swoim koncie niemal 120 lat doświadczeń, zaopatrywanie wojska i ciągłą gotowość do innowacji, to możemy mieć pewność, że oferowane przez nią produkty będą najwyższej jakości.

Termos termosowi nierówny, a bierze się to z rodzaju zastosowania i potrzeb klienta. Dlatego Thermos oferuje w swoim portfolio szereg różnego rodzaju termosów, począwszy od takich przeznaczony do użytku codziennego, wycieczek w teren, uprawiania sportu, a skończywszy na liniach ekskluzywnych. Są też modele przeznaczone dla niemowląt i dzieci. Dla każdego coś miłego.

Termosy do zadań specjalnych z serii Mountain

Czytelników tego bloga powinna jednak w szczególności zainteresować linia outdorowa, która zagościła w sklepie combat.pl. W ofercie mamy termosy serii Mountain przeznaczone do ekstremalnych zastosowań górskich. Termosy te są niemal tak lekkie, jak znacznie droższe tytanowe i cechują się długotrwałym utrzymywaniem ciepła przechowywanego w nim płynu. Zarówno sam termos, jak i kubek posiadają elementy antypoślizgowe, dzięki czemu nawet gdy pogoda nam nie sprzyja, to z łatwością dostaniemy się do zawartości naszego termosu. Producent pomyślał również o silikonowym zabezpieczeniu dna na wypadek upadku na twarde podłoże.

Thermos nie tylko do picia

Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia może być termos na jedzenie z serii Thermos King Food mieszczący 0,7l pokarmu i zapewniający nam ciepły posiłek nawet przez 9 godzin. Termos również wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a odpowiednio dopracowany system zakręcania daje nam gwarancje utrzymania posiłku w środku i zachowania czystości plecaka. Dodatkowym atutem produktów marki Thermos jest całkowity brak szkodliwego BPA w poszczególnych elementach.

Również na większe wypady

Jeśli potrzebujemy czegoś większego na wypad rodzinny, to w ofercie combat.pl znaleźć można klasykę gatunku, czyli termosy Thermos King Beverage Bottle o pojemności 1,2 litra. Dla łatwiejszej obsługi wyposażono je w rączkę sprawiającą, że nalewanie nawet jedną ręką staje się pestką.

Ofertę uzupełnia klasyczny Thermos Moutain FFB 1L Stainless, który również można znaleźć zastosowanie podczas wypadów w teren. Tradycyjne dla marki doskonałe wykonanie oraz izolacja na najwyższym światowym poziomie pozwalają zachować temperaturę płynu nawet do 24 godzin. Całość uzupełnia innowacyjna nakrętka ułatwiająca obsługę termosu jedną ręką.

Jeśli poszukujecie pewnych rozwiązań w dziedzinie termosów, to sprawdźcie szeroką ofertę termosów firmy Thermos na combat.pl.