1. Taktyczna jesień z combat

  Taktyczna jesień z combat

  Ach ta złota polska jesień… Urokliwa, choć jednocześnie uciążliwa, bo zimno i wieje. Dla niektórych chłodne dni to sygnał do odpuszczenia aktywności outdoorowych. Nie ma takiego składania broni! Ciepła kurtka, rękawice, czapka i do boju. Odpalamy promocję na taktyczne ciuchy i dodatki, a w ramach zachęty dorzucamy jako gratis do zamówień naszą chustę a’la buff o wartości pięciu dyszek.
  Więcej
 2. Odroczona płatność PayPo w combat

  Odroczona płatność PayPo w combat

  Niespodziewana promocja roku na sprzęt, o którym marzysz od dawna, ale akurat wykosztowałeś się na nowy LED bar do swojej terenówki. Nie chcesz kupować na raty ani pożyczać od znajomych… Brzmi znajomo? Uszy do góry, to smutków Twoich kres, ponieważ w combat wprowadzamy odroczoną płatność PayPo. Dzięki niej możesz dokonać zamówienia od razu, a płatność uiścić dopiero za 30 dni — kolejna wypłata zdąży do tego czasu dotrzeć.
  Więcej
 3. Pistolety RAM — trenuj i broń się

  Pistolety RAM — trenuj i broń się

  Wśród pneumatycznej broni krótkiej można wyróżnić trzy główne rodzaje: wiatrówki na śrut BB lub Diabolo, repliki ASG na plastikowe kulki oraz RAM — Real Action Marker na kule gumowe. Tym ostatnim warto przyjrzeć się z dwóch powodów. Po pierwsze ze względu na mechanikę i budowę sprawiające, że to doskonały substytut broni ostrej podczas treningów na sucho czy poza strzelnicą. A po drugie mają potencjał jako środki do samoobrony.
  Więcej
 4. Opinel — legendarne noże rodem z Francji

  Opinel — legendarne noże rodem z Francji

  Istnieje na świecie kilku kultowych producentów, których niemal całe portfolio produktowe opiera się na jednym pomyśle. Koziki Opinel to obok szwajcarskich scyzoryków jedne z najbardziej rozpoznawalnych noży na świecie. Jako że od niedawna goszczą także w ofercie combat, przygotowaliśmy w ramach „hołdu” krótką historię tej marki. Zachęcamy do lektury.
  Więcej
 5. Helikon-Tex Bandicoot — recenzja nerki EDC

  Helikon-Tex Bandicoot — recenzja nerki EDC

  Gdy szpeju w kieszeniach przybywa, bardzo często zapada decyzja o rozbudowaniu swoich zasobników o nerkę/torbę/sakwę. Dzięki internetowi nie trzeba już traktować się jak królika doświadczalnego i próbować wszystkich modeli na sobie — można po prostu poczytać lub obejrzeć recenzje innych użytkowników. To właśnie jedna z nich. Helikon-Tex Bandicoot i wrażenia po około pół roku użytkowania — zapraszam do lektury.
  Więcej
 6. Misja Sputnik, czyli eksploracja kosmosu w radzieckim wydaniu

  Misja Sputnik, czyli eksploracja kosmosu w radzieckim wydaniu

  4 października 1957 z kosmodromu Bajkonur w ZSRR wystartował pierwszy na świecie sztuczny satelita Sputnik 1, którego misja trwała do 25 października, zaś powrócił na Ziemię 4 stycznia. To wydarzenie rozpoczęło słynny wyścig kosmiczny, w wyniku którego dwa lata później człowiek po raz pierwszy stanął na powierzchni Księżyca. Stanowi to dowód, jak bardzo ludzkość fascynuje przestrzeń pozaziemska i do czego są zdolni, by tę ciekawość zaspokoić.
  Więcej