Pora na ostatni etap wyprzedażowego tryptyku — odpalamy Cyber Monday w sklepie combat. Ci, którzy nie zdążyli upolować upragnionych produktów w ramach Black Week i Black Friday, mają w poniedziałek 2 grudnia ostatnią szansę załapać się na sprzęt w promocyjnej cenie. Na co warto zwrócić uwagę? Mamy dwie wystrzałowe propozycje:

cyber monday w combat.pl

Wiatrówka karabinek Browning X-Blade Hunter Wood 5,5 mm

Klasycznie łamana wiatrówka X-Blade Hunter Wood 5,5 mm stworzona w kooperacji z firmą Browning to propozycja dla amatorów sportów strzeleckich i niezobowiązującej rekreacji. Łaskawa jesień wręcz zachęca do wypadów na tereny za miastem, by podziurawić kilka tarcz albo puszek. A z kalibrem 5,5 mm to będzie naprawdę solidne dziurawienie. Prędkość śrutu sięga nawet 190 m/s, co pozwala na strzelanie z dużą precyzją i siłą.

Oprawa z drewna nadaje karabinkowi myśliwskiego charakteru. Regulowane przyrządy celownicze z systemem Tru-Glo ułatwiają oddawanie celnych strzałów nawet przy słabym oświetleniu. Ponadto na szynie 11 mm można zamontować lunetę (sprzedawana osobno), aby dodatkowo podkręcić precyzję. Automatyczny bezpiecznik sprawia, że to świetna propozycja dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania i wieku. Wiatrówka nie wymaga pozwolenia na broń.

Strzelba RAM Umarex HDS T4E lupara kal. 68 + zestaw kul i CO2

Nieco inny charakter prezentuje strzelba typu obrzyn Umarex HDS T4E. Ta zasilana CO2 replika wystrzeliwuje kule kalibru .68 cala, co daje jej wystarczającą moc obalającą, by sprawdziła się jako sprzęt do samoobrony. Amunicja jest dostępna w odmianie gumowej lub wypełnionej gazem pieprzowym. Dwie lufy mogą strzelać niezależnie różnym rodzajem amunicji, dając większą elastyczność działania.

Pod lufą umieszczona jest szyna montażowa, do której można przymocować latarkę lub celownik laserowy. Strzelba jest celna i łatwa w obsłudze, w celu załadowania kul wystarczy ją złamać jak wiatrówkę. Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni automatyczny bezpiecznik. Umarex HDS T4E świetnie sprawdzi się jako wyposażenie samochodu lub domu. W zestawie dołączonych jest 20 kapsuł CO2 i 50 gumowych kul, co pozwala na użycie repliki tuż po wyjęciu z pudełka. Nie wymaga pozwolenia na broń.

To tylko drobny wycinek przygotowanej na Cyber Monday oferty. Wśród produktów promocyjnych znajdują się także noże, łuki, siekiery, fotopułapki i wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie lub jako prezent dla bliskich.

Sprawdź ofertę na Cyber Monday w sklepie combat