walentynki w combat

Echa Sylwestra minęły, SHOT Show za nami, nowe już przyszło i się zadomowiło, a Walentynki tuż tuż. Na ten żyzny grunt niniejszym wkracza marka Gerber ze swoimi nowościami na nadchodzący rok. W większości mamy do czynienia z tym, co w przypadku tej marki najlepsze, czyli zgrabnie dobranymi zestawami doskonałymi do EDC. Co warte zaznaczenia, prezentowane poniżej produkty są w polskiej dystrybucji dostępne tylko w sklepie combat.

Nóż Gerber Gear Freeman Guide Fixed Black

nóż gerber freeman guide fixed

„Do lasu tylko fixy”, tak mawiają znawcy tematu. I mają rację, w końcu znają się na temacie chodzenia po lesie. Gerber Gear Freeman Guide Fixed to nóż o stałej głowni z rękojeścią typu full tang, co umożliwia mu start w zawodach noży bushcraftowych. Czy to najlepszy nóż do takich zastosowań? Nie. Ale te lepsze są przeważnie znacznie droższe. Gerber nie rdzewieje, tnie przyzwoicie i łatwo się ostrzy. Oraz ma pochewkę w zestawie.

99,99 zł


Maczeta Gerber Gear Versafix Pro Red

maczeta gerber versafix pro

Coś dla fanów Roberta Rodrigueza i wrogów nadmiernej roślinności. Gerber Gear Versafix Pro to średniej wielkości ostrze łączące cechy noża i najpopularniejszego w Krakowie narzędzia ogrodniczego. Odciążające wycięcia poprawiają wyważenie, a profilowana, antypoślizgowa rękojeść pomaga utrzymać maczetę w ręce podczas bardziej wymagających prac. Też ma pochewkę w zestawie, taką porządną.

129,99 zł


Zestaw outdoorowy Gerber Gear Pack Hatchet & Spine & Devour

zestaw outdoorowy gerber toporek nóż niezbędnik

Pozostając w tematyce leśno-outdoorowej, pora na zestaw turystyczny jak się patrzy. Toporek, spork, otwieracz do konserw i nóż — wszystko, czego potrzeba podczas wypadu połączonego z biwakowaniem. To właśnie zestaw Gerber Gear Pack Hatchet & Spine & Devour. Kompaktowe, przydatne, lekkie i trwałe narzędzia przydadzą się nie raz i nie dwa. Na co dzień mogą mieszkać w bagażniku samochodu. Na wszelki wypadek.

198,99 zł


Nóż składany Gerber Gear Evo Jr. + latarka Tempo

nóż składany i latarka gerber

Zmieniamy nieco klimat na bardziej codzienno-miejski. Gdyby w kieszeni co trzeciej osoby na świecie gościł nóż składany, to poziom frustracji opakowaniami typu blister znacząco by spadł. Tak samo jak ilość zniszczonych i utopionych smartfonów używanych jako latarek. Dajcie spokój, od tego są narzędzia, by ich używać. Dla dobra ludzkości i siebie samych. Nóż Gerber Gear Evo Jr. + latarka Tempo — miej i używaj. Codziennie.

149,99 zł


Multitool Gerber Gear Vise + nóż Mini Paraframe

mały multitool vise z nożem gerber mini paraframe

Amatorzy rzeczy małych i wszechstronnych podają sobie ręce nad zestawem złożonym z multitoola Gerber Gear Vise i noża Mini Paraframe. Ten pierwszy oferuje 9 funkcji (m. in. kombinerki, nóż, piła, śrubokręty, pilnik, otwieracz do butelek) i jest wielkości breloka do kluczy. Zestaw dopełnia nóż składany o szkieletowej rękojeści ze stali i skromnych gabarytach. Mały, ale wariat.

129,99 zł


Multitool Gerber Gear Suspension NXT + nóż Paraframe

multitool gerber suspension nxt i nóż gerber paraframe

Gdyby sprzęt marki Gerber był Pokemonami, to zestaw multitool Gerber Gear Suspension NXT z nożem Paraframe stanowiłby ewolucję poprzedniego pakietu. Większy multitool, większy nóż, większe możliwości. Tym razem do dyspozycji dostajemy aż 15 funkcji (w tym nożyczki, śrubokręty, kombinerki, pilnik, otwieracze do butelek i konserw, nóż), tool posiada ponadto klips do paska lub kieszeni oraz blokady narzędzi zapobiegające ich samoczynnemu złożeniu. Nóż jak to nóż, również szkieletowa rękojeść ze stali, również składany, również tnie jak należy.

149,99 zł


Jak widać sprzętem Gerber Gear można pobawić się zarówno w lesie, jak i w mieście czy w domu. Może z okazji zbliżających się Walentynek warto pomyśleć na nieszablonowym prezentem dla osoby objętej naszym uczuciowym monitoringiem? Kwiaty zwiędną, bombonierka pójdzie w boczki, a multitool w kieszeni pozostanie. Wybieraj mądrze (ale z sercem).

Sprawdź walentynkowe produkty Gerber Gear w combat