1. Ustrzel okazję w Combat. Do 7 września wszystkie produkty z rabatem 10%

  Ustrzel okazję w Combat. Do 7 września wszystkie produkty z rabatem 10%

  Celujesz w zakupy na combat.pl? Trzymasz na muszce wymarzony sprzęt, czekając na odpowiedni moment, aby pociągnąć za spust? Wreszcie nadeszła pora, aby to zrobić. Do 7 września bowiem wszystkie produkty z naszej oferty kupisz taniej aż o 10%. Gotów na ustrzelenie sprzętu w dobrej cenie?
  Więcej
 2. Moja pierwsza wiatrówka. Na co zwrócić uwagę przed zakupem

  Moja pierwsza wiatrówka. Na co zwrócić uwagę przed zakupem

  Sporty strzeleckie niezmiennie gromadzą rzesze wielbicieli. Z powodu ograniczonego dostępu oraz wysokich cen broni palnej, sporą popularnością cieszą się wiatrówki. Stosunkowo niedrogie, nie wymagające zezwolenia, łatwo dostępne, a przy tym skutecznie dziurawiące puszki i tarcze. Jednak ze względu na bardzo szeroką ofertę, wybór pierwszego egzemplarza może początkującego nabywcę jeśli nie zniechęcić, to przynajmniej skołować. Podpowiadamy, na jakie cechy wiatrówek warto zwrócić uwagę przed dokonaniem wyboru

  Więcej
 3. Jak używać kubotanu? Techniki posługiwania się japońskim narzędziem do samoobrony

  Jak używać kubotanu? Techniki posługiwania się japońskim narzędziem do samoobrony

  Samoobrona to temat popularny od wieków- w końcu nie od dziś osoby słabsze chcą mieć możliwość obrony przed napastnikiem. Niestety, nie każdy ma predyspozycje, odwagę czy choćby czas na poznanie zaawansowanych technik eliminowania bezpośredniego zagrożenia. Z pomocą przychodzą różne narzędzia mające ofiarę wspomóc. Jednym z nich jest kubotan.

  Więcej
 4. Pierwsze kroki w łucznictwie. Wybór łuku sportowego dla początkujących

  Pierwsze kroki w łucznictwie. Wybór łuku sportowego dla początkujących

  Budzisz się rano z pozornie irracjonalnym przeświadczeniem, że z Robin Hood to był zwykły oszust i bez trudu przyćmisz jego łucznicze wyczyny? To doskonale, gdyż niedługo weźmiesz w ręce egzemplarz jednej z najstarszych znanych ludzkości broni miotających i zaczniesz dziurawić tarcze. Zanim jednak wydasz pieniądze na pierwszy łuk dla początkujących, warto zgłębić temat w celu dobrania sprzętu do osobistych predyspozycji i preferencji. Poniższy poradnik ułatwi Ci dokonanie właściwego wyboru.
  Więcej
 5. Dla ostrych zawodników – produkty Cold Steel w combat.pl

  Dla ostrych zawodników – produkty Cold Steel w combat.pl

  Od prawie 30 lat dostarcza swoim klientom ostrzy i narzędzi, które służą im w mniej lub bardziej ekstremalnych sytuacjach. Teraz z jego produktów można korzystać za pośrednictwem combat.pl. Noże, maczety, miecze, włócznie, toporki, łopaty i nie tylko. Odkryj wysokojakościowy sprzęt Cold Steel w naszej ofercie i wybierz najlepiej pasujący do Twoich potrzeb.

  Więcej