1. Jaki prezent kupić kobiecie?

  Jaki prezent kupić kobiecie?

  Urodziny, rocznica ślubu, Dzień Kobiet czy inna okazja, kiedy wypada obdarować damę prezentem, to niejednokrotnie koszmar dla każdego faceta chcącego wręczyć niebanalny upominek. Nieprzespane noce, pasma siwizny we włosach, hektolitry naparu z melisy i rumianku, godziny spędzone nad inspiracjami prezentowymi, i ciągle nic poza bezużytecznymi bibelotami. Usłyszeliśmy ten mentalny lament i postanowiliśmy wyciągnąć pomocną dłoń. Korzystając z naszej ulubionej konwencji archetypów, przedstawiamy poradnik z propozycjami prezentów dla niej.
  Więcej
 2. Poznaj nowoczesne teleskopy i odkrywaj piękno kosmosu

  Poznaj nowoczesne teleskopy i odkrywaj piękno kosmosu

  Niezapomnianą i wyjątkową podróż możesz odbyć też bez wychodzenia z domu. I to taką bez rozpychających się współpasażerów, uciążliwego hałasu i możliwych opóźnień. Wystarczy, że sięgniesz po teleskop, a piękno nocnego nieba stanie przed Tobą otworem. Dowiedz się więcej i poznaj nasze propozycje.
  Więcej
 3. Marzec miesiącem mężczyzny

  Marzec miesiącem mężczyzny

  Dzień Kobiet za nami, prezenty wręczone, damy zadowolone. Wobec tego pora na trzy tygodnie dla panów, żeby odreagować stres. Idzie wiosna (kalendarzowa, bo prawdziwej zimy za bardzo nie było), więc najwyższy czas wychynąć z legowiska i złapać nieco świeżego powietrza w płuca. A ponieważ do każdej roboty niezbędny jest odpowiedni sprzęt, mamy dla Was 10% rabatu na to i owo. Standardowo za modelowe przykłady naszych propozycji posłużą trzej znani bohaterowie.
  Więcej
 4. Operacja „Weekend okazji”

  Operacja „Weekend okazji”

  Baczność! W najbliższy weekend 6-8 marca 2020 rozpoczynamy kampanię złożoną z cyklicznych operacji pod kryptonimem „Weekend okazji”. W ciągu trzech dni możecie nabyć sześć produktów w atrakcyjnych cenach — i tak w każdy weekend. Pula przecenionych ofert będzie się oczywiście zmieniać, więc nie przegapcie okazji. A tymczasem zrobimy przegląd zawartości pierwszej operacji. Spocznij.
  Więcej
 5. Jak przechowywać broń?

  Jak przechowywać broń?

  Odkrywanie reliktów cywilizacji może kojarzyć się z wyprawami do tajemniczych złotych miast czy poszukiwaniami legendarnej Atlantydy. Tymczasem pod nosem mamy na pęczki obiektów opuszczonych, zrujnowanych, zapomnianych, niedostępnych czy wręcz ukrytych. Oględziny takich miejsc noszą miano urbex, co stanowi skrót od angielskiego urban exploration — eksploracja miejska. W tym poradniku opiszemy założenia i cele takiej formy aktywności oraz sprzęt do niej potrzebny.
  Więcej
 6. Umarex 850 AirMagnum XT M2— wiatrówka, że nie w kij dmuchał

  Umarex 850 AirMagnum XT M2— wiatrówka, że nie w kij dmuchał

  Z niekłamaną przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić, że w progach naszej oferty zawitał gość dużego formatu: wiatrówka karabinek Umarex 850 AirMagnum XT M2. Zacności rzeczonego śrutomiotacza nie można pomieścić w ramach jednego akapitu. Toteż zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią niniejszego obwieszczenia, gdzie niewątpliwe zalety tego władcy wiatru i ołowiu przedstawione zostaną.
  Więcej
 7. Polandex — kominiarki do zadań specjalnych

  Polandex — kominiarki do zadań specjalnych

  Dla tych, którzy zakładają kominiarę, gdy idą na robotę, mamy dobre wieści — w naszej ofercie pojawiły się kominiarki marki Polandex. To uznany polski producent, którego wyroby cieszą się uznaniem zarówno wśród służb mundurowych, jak i miłośników bushcraftu, survivalu, sportów zimowych czy motorowych. Oto przekrój naszej oferty.
  Więcej