1. Jak przetrwać ekstremalne sytuacje?

  Jak przetrwać ekstremalne sytuacje?

  W świetle niedawnych wydarzeń okazało się, że rozważania „co by było, gdyby [tu wstaw nazwę kataklizmu]” mogą z czysto teoretycznych stać się niebezpiecznie bliskie rzeczywistości. Rzecz jasna najlepiej, by do tego nie doszło, jednak przezorny zawsze zabezpieczony. Dla wygody postanowiliśmy zebrać wskazówki na wypadek większości ekstremalnych zdarzeń w jednym miejscu. Podzieliliśmy je na kategorie ze względu na charakter zagrożenia. Aby jednak objętość nie wzrosła zanadto, skupiliśmy się tylko na kluczowych zagadnieniach.
  Więcej
 2. Karabinek PCP Walther Reign RM8 Limited

  Karabinek PCP Walther Reign RM8 Limited

  Karabinek PCP mieszczący się w plecaku, a przy tym ważący poniżej 3 kg i to wszystko bez straty celności? Łyżka na to „niemożliwe”, a wtedy wchodzi Walther Reign RM8 Limited cały na czarno i pokazuje, że jednak możliwe. A w dodatku ma wsparcie w postaci ceny niższej o 38% raz rat odroczonych o 3 miesiące. Spójrzmy, z czym mamy do czynienia.
  Więcej
 3. Nowe mikrotoole i scyzoryki Gerber w naszej ofercie

  Nowe mikrotoole i scyzoryki Gerber w naszej ofercie

  Spokój i błogie lenistwo? No nie do końca. Zwłaszcza kiedy okazuje się, że w domu tyle drobiazgów wymaga sprawnej naprawy. Przydałoby się wyregulować zawiasy, naprawić szafkę na buty i zerknąć na poluzowany karnisz. Jest zajęcie – w sam raz, żeby przyśpieszyć upływ czasu w oczekiwaniu na kolejną outdoorową wyprawę. No a żeby wszystko zrobić za jednym podejściem, przyda się poręczne narzędzie. Przedstawiamy więc nowości od marki Gerber, które właśnie wylądowały w naszej ofercie.
  Więcej
 4. Chusta wielofunkcyjna — jak wiązać i nosić?

  Chusta wielofunkcyjna — jak wiązać i nosić?

  Jest kwiecień, rok gwiezdny 2020. Z powodu zniknięcia większości populacji ludzkiej z ulic pogoda bez oporów poczyna sobie w najlepsze, serwując na przemian lub na raz deszcz, śnieg, wiatr i słońce. Samotny śmiałek szykujący się do ryzykownej wyprawy do sklepu ma nie lada zagwozdkę: w co się ubrać? Pamiętając słowa matki wie, że najważniejsza jest czapka. Ale co z szalikiem? A jak znowu przygrzeje? Ratunek stanowi chusta typu buff.
  Więcej
 5. Kup dowolne produkty za 199 zł i odbierz chustę wielofunkcyjną w prezencie

  Kup dowolne produkty za 199 zł i odbierz chustę wielofunkcyjną w prezencie

  Nieoceniona zimą, przydatna latem. Skutecznie chroni przed podmuchami lodowatego wiatru i niskimi temperaturami. Zabezpiecza też przed promieniami UV i oparzeniami słonecznymi. A w razie potrzeby posłuży nawet jako opaska na nadgarstek lub pomoże ogarnąć niesforne włosy. Jest w końcu wielofunkcyjna. Oto bezszwowa chusta Combat z certyfikatem Oeko-Tex 100 i trzy powody, dla których warto ją poznać.
  Więcej
 6. Jaką kominiarkę wybrać?

  Jaką kominiarkę wybrać?

  Choć pierwsze skojarzenia, jakie budzą, niekoniecznie są najlepsze, kominiarki stanowią niezbędny element wyposażenia dla osób wykonujących rozmaite aktywności po tej jasnej stronie. Używają ich gracze ASG, członkowie grup interwencyjnych, motocykliści, miłośnicy sportów zimowych, biegacze, wędrowcy, a także osoby pracujące w trudnych warunkach atmosferycznych. Z tego poradnika dowiesz się, jak wybrać dopasowaną do Twojej aktywności balaclavę.
  Więcej
 7. Zamów produkty z gwarancją dostawy na Święta

  Zamów produkty z gwarancją dostawy na Święta

  Wielkanoc tuż-tuż, ale jeśli chcesz otrzymać dostawę jeszcze przed Świętami, to czym prędzej złóż zamówienie. Jeśli zrobisz to dzisiaj do godziny 17:00, to przed niedzielą otrzymasz przesyłkę do Paczkomatu InPost. Sprawdź wszystkie produkty z gwarancją dostawy.
  Więcej
 8. Przygotuj się na każde warunki dzięki odzieży i akcesoriom Helikon

  Przygotuj się na każde warunki dzięki odzieży i akcesoriom Helikon

  Rankiem przejmujący chłód i dmący wicher. Po południu intensywne słońce. Dla prawdziwych łowców przygód to pestka. Wystarczy dobrze się wyposażyć, a nawet najbardziej niewdzięczne warunki atmosferyczne nie powstrzymają Cię przed osiągnieciem celu. Poznaj odzież i akcesoria Helikon – nowość w naszej ofercie – i ciesz się komfortem oraz doskonałą organizacją podczas swoich wypraw i zadań specjalnych.
  Więcej
 9. Poznaj nowości Umarex i wybierz renomowaną markę

  Poznaj nowości Umarex i wybierz renomowaną markę

  Do naszej oferty dołączyły nowe produkty marki Umarex. Dlaczego warto lepiej je poznać? Bo po pierwsze pochodzą od renomowanego, cieszącego się uznaniem producenta. Po drugie, odznaczają się najwyższą jakością i starannością wykonania. A po trzecie, stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego strzelca i miłośnika outdooru. Dowiedz się więcej i wybierz sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom.
  Więcej