Któż jak nie mama cierpliwie znosił nasze wszystkie wybryki za młodu? Podarte spodnie, poharatane kolana i brudną buzię, gdy wracaliśmy z polowania na dzikiego zwierza w pobliskim zagajniku (trzy drzewa i dwa krzaki to też zagajnik!!!). To były wspaniałe czasy. Teraz jesteśmy już starsi, zagajniki urosły nam do lasów, na kolanach mamy nakolanniki, a na rany apteczkę EDC w plecaku. O naszych kochanych matkach pamiętamy jednak cały czas.

dzień matki combat.pl

Prezent na spracowane ręce

Poza mocą życzeń warto dołożyć rodzicielkom mały prezencik i tutaj z pomocą przychodzi combat.pl. Dla wielbicielek prac w ogrodzie mamy przygotowane doskonałe rękawice renomowanej firmy Mechanix z serii Ethel Garden. Model Utility doskonale dopasowuje się do dłoni, a dzięki syntetycznej skórze zapewnia właściwą ochronę przed ewentualnymi przekłuciami. Palce pozwalają w każdej chwili obsłużyć smartfon, na przykład gdy dzwoni dziecko z życzeniami na dzień matki.

Dla bardziej wymagających do wyboru są również rękawiczki z naturalną, kozią skórą dostępne w różnych kolorach. Zestaw idealny do prac ogrodowych.

A może by tak coś przyciąć w tych rękawicach?

Do dobrych rękawic zabezpieczających dłonie warto dorzucić jakieś przydatne narzędzie. Cóż lepiej nie przyda się do prac na rabatce jak sekator z wygodnym uchwytem zabezpieczającym dłoń przed otarciami? Jeszcze lepiej jeśli będzie to sprawdzone narzędzie takie jak Fiskars P44 Fingerloop lub Fiskars SP45 Fingerloop.

Skoro już jesteśmy przy zabezpieczeniach. Jeśli skompletujecie zamówienia za minimum 100zł, a w koszyku znajdzie się jeden z wyżej wymienionych produktów, to po dodaniu gazu Perfecta Stop Attack Stożek będzie on gratis. O tak zabezpieczoną mamę nie trzeba będzie się bać!

Drogie dzieci! Do myszek marsz! Teraz nasza kolej i to my musimy zadbać o rodzicielki! Sprawdźcie pełną ofertę produktów promocyjnych z okazji Dnia Matki.