Przed nami ostatni tydzień września, emocje po powrocie do szkoły opadły, a na horyzoncie powrót na uczelnie wyższe. Do tego sezon łowiecki nabiera rozmachu, a jesienne chłody i coraz dłuższe wieczory przetrzebiają ilość leśnych biwakowiczów. W miastach w modzie zaczynają być ubrania o raczej ciepłym charakterze. Z tego tygla okoliczności, niczym Kapitan Planeta, powstaje wrześniowa wyprzedaż w combat. I to jaka!

wrześniowa wyprzedaż

Mnóstwo sprzętu w świetnych cenach

Tak, jasne, każdy tak mówi, a potem jest syndrom Czarnego Piątku i wielkie rozczarowanie. Ale nie u nas. Wytypowaliśmy ponad 1000 produktów, a obniżki cen sięgają nawet 73%. Jeśli chodził Ci po głowie jakiś ciekawy gadżet, wiatrówka, narzędzie czy przydatne akcesorium, to może właśnie teraz jest najlepszy moment na jego zgarnięcie. Przekrój jest ogromny i obejmuje produkty z praktycznie wszystkich kategorii w naszym sklepie. Jakby tego było mało, wysyłka każdego zamówienia jest za darmo.

Dlatego nie trać czasu, zerknij na listę promocyjnego sprzętu i nie daj się wyprzedzić — ilość sztuk jest ograniczona. Akcja potrwa do 30 września 2021 roku.


Sprawdź wrześniową wyprzedaż w combat