1. Leave No Trace — zasady leśnego savoir vivre'u

  Leave No Trace — zasady leśnego savoir vivre'u

  Przychodząc z wizytą do czyjegoś domu czy mieszkania, naturalnym jest dostosowanie się panujących w nim zasad. Nie inaczej powinno być w lesie, gdzie jakby nie patrzeć jesteśmy gośćmi. Tu jednak zazwyczaj nie ma gospodarza, który w razie potrzeby na bieżąco skoryguje nasze błędy lub posprząta po wizycie. Dlatego istotne jest poznanie takich zasad jeszcze przed odwiedzinami, aby nasza obecność nie uprzykrzała życia mieszkańcom czy innych odwiedzającym. Zbiorem takich wytycznych jest ruch Leave No Trace.
  Więcej
 2. Buff — nowa marka w combat

  Buff — nowa marka w combat

  O marce Buff słyszał pewnie każdy, kto w minimalnym stopniu interesuje się sportem, i to obojętnie jakim (może oprócz pływania). Produkty tej marki głęboko zakorzeniły się w niemal każdej dyscyplinie sportowej, a także wyszły poza sport na ulice, do codziennego użytku. Nic w tym dziwnego, ponieważ estetyczne, wygodne i praktyczne elementy garderoby zawsze znajdują swoich amatorów. Od teraz można dołączyć do grona zadowolonych użytkowników Buff także poprzez sklep combat.
  Więcej
 3. To przyda się Tacie — Dzień Ojca w combat

  To przyda się Tacie — Dzień Ojca w combat

  Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca przygotowaliśmy dla Was promocję na przydatne głowom rodziny gadżety i narzędzia. Wśród nich znajdziecie m.in. scyzoryki, multitoole, lornetki, alkomaty, siekiery, latarki i kilka innych praktycznych drobiazgów. Wszystkie produkty promocyjne objęte są rabatem w wysokości 10% po wpisaniu kodu DZIEN-OJCA przy składaniu zamówienia. Akcja trwa do 23 czerwca lub wcześniejszego wyczerpania zapasów. Sprawcie swoim rodzicielom przyjemność, bez cukru i promili
  Więcej
 4. Combatowy prezent dla Taty

  Combatowy prezent dla Taty

  Święta „cywilne” mają to do siebie, że w dobrym tonie jest podarowanie czegoś dopasowanego do adresata prezentu. Próba dokonania takiego wyboru potrafi pokonać najtęższe nawet umysły bliskich. Nie inaczej jest w przypadku Dnia Ojca. Ale czasem wystarczy mała podpowiedź co do kierunku poszukiwań, a oświecenie na nas spłynie i pomysł na idealny prezent dla ojca stanie się oczywisty niczym wzór na pole kwadratu. W ramach przykładu jak szukać inspiracji, zamieszczamy poniższą opowieść syna zmarnowanego.
  Więcej
 5. Coast — nowy producent w combat

  Coast — nowy producent w combat

  Jeśli masz ochotę wejść w posiadanie wiatrówki, ale nie chcesz przepłacać i nie wiesz co wybrać, zapoznaj się z listą bestsellerów znanej marki Umarex. Znajdziesz tu zarówno pistolety na śrut okrągły, jak i karabinki czy repliki na gumowe kule RAM. Całą oferta marki Umarex jest bardzo szeroka, dlatego wybraliśmy te najpopularniejsze modele. Czy może być lepsza rekomendacja niż spora grupa zadowolonych klientów?
  Więcej