1. Z TopHunt wszystko stanie się jasne. Nowa marka na combat

  Z TopHunt wszystko stanie się jasne. Nowa marka na combat

  Wyprawa do lasu nocą to nie lada wyzwanie, ale i wielka przygoda. Co, jeśli jest to Twoja praca lub pełnoprawna pasja, a nie tylko jednorazowy wypad? Wtedy warto sięgnąć po wyposażenie, które ułatwia poruszanie się w nocy. Tutaj z pomocą przyjdzie wprowadzana właśnie do oferty combat.pl marka TopHunt.
  Więcej
 2. Jak uciec od cywilizacji? W rolach głównych sprzęt ogrodniczy

  Jak uciec od cywilizacji? W rolach głównych sprzęt ogrodniczy

  „A gdyby rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady…”. Tak, wielu osobom przewija się taka myśl, ale najczęściej na tym się kończy. Brakuje pomysłu na skuteczną ucieczkę od cywilizacji. Poza tym tak drastyczna zmiana w życiu może skończyć się zniechęceniem i licznymi problemami, dlatego najlepiej proces rzucania wszystkiego rozłożyć na etapy. A jednym z nich jest stworzenie sobie leśnej enklawy. W tym poradniku podpowiemy, jak to zrobić z pomocą narzędzi ogrodniczych.
  Więcej
 3. Euro Security Products pojawia się w naszym sklepie

  Euro Security Products pojawia się w naszym sklepie

  Słowa te kieruję do Was, poszukiwacze nowości i miłośnicy odmiany! Niech w Waszych sercach zagości radość i niech Wasze usta wypełni śpiew! Oto bowiem na combatowe półki trafia asortyment firmy Euro Security Products, renomowanego wytwórcy sprzętu, który każdy prawdziwych zuch powinien mieć w świątecznym ubraniu. W tym nieświątecznym zresztą też.
  Więcej
 4. Marka Bushmen z szeroką ofertą na combat.pl

  Marka Bushmen z szeroką ofertą na combat.pl

  W ofercie combat.pl znalazł się szeroki asortyment uznanej polskiej firmy Bushmen, która istnieje na rynku od 2010 roku. Przez ponad dekadę udało jej się pozyskać wielu zaufanych klientów i wyjść ze swoją ofertę poza nasz kraj, oferując swój wysokiej jakości asortyment na całym świecie.
  Więcej
 5. Historia wojskowego kamuflażu – Wietnam, Afganistan i war on terrorism

  Historia wojskowego kamuflażu – Wietnam, Afganistan i war on terrorism

  Oto druga część naszego mini-cyklu poświęconego historii wojskowego kamuflażu. Poprzednią zakończyliśmy na II wojnie światowej. Teraz przyjrzymy się ewolucji wzorów maskujących w czasie zimnej wojny, w latach 90. i w dobie wojny z terroryzmem. Nasz przegląd ograniczymy do tak zwanych „wielkich potęg” – USA, ZSRR/Rosji, podzielonych Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji. Powodowani patriotycznym sentymentem wspomnimy też o Polsce.
  Więcej
 6. Sto lat Kameleonie, czyli promocja na 38. urodziny Helikona!

  Sto lat Kameleonie, czyli promocja na 38. urodziny Helikona!

  Jest połowa lat 80. Socjalistyczną gospodarką wstrząsają przedśmiertne konwulsje. Ale „prywatna inicjatywa” nie daje za wygraną. W końcu kto handluje, ten żyje. „Prywaciarze” swój towar trzymają u szwagra w garażu, skoro świt wożą go Żukiem na okoliczny bazarek i sprzedają z osławionych „szczęk” albo prosto z paki. I jakoś to się kręci. To właśnie w tej epoce powszechnego niedoboru powstaje firma Helikon.
  Więcej
 7. Scyzoryk czy multitool. Co wybrać?

  Scyzoryk czy multitool. Co wybrać?

  Święta wojna pomiędzy obozem użytkowników scyzoryków a multitooli trwa, od kiedy sięgamy pamięcią. Każda ze stron ma swoje argumenty, które trudno zbyć milczeniem. Najprościej byłoby mieć oba narzędzia, ale nie zawsze można mieć wszystko. Czasem trzeba się zdecydować. Postaramy się przyjrzeć „zadom” i „waletom” obu.
  Więcej
 8. Z lornetkami na meteory

  Z lornetkami na meteory

  Może dla niektórych być to zaskakujące, ale obserwację tak dynamicznych obiektów jak spadające gwiazdy najlepiej przeprowadzać z użyciem lornetek. Ponieważ nie do końca wiadomo gdzie akurat coś śmignie, szersze w porównaniu z teleskopem pole widzenia zmniejsza szansę przegapienia co lepszych bolidów. Czemu o tym wspominamy? Gdyż właśnie rozpoczęła się aktywność roju Lirydów z planowanym szczytem w nocy z 21 na 22 kwietnia. A przy okazji startuje nasza promocja na lornetki.
  Więcej
 9. Ranking teleskopów astronomicznych

  Ranking teleskopów astronomicznych

  Kosmiczna próżnia wciąga nie tylko poza atmosferą planet — wzrok utkwiony w nocnym niebie to zapewne nic niezwykłego od początków istnienia ludzkości. Nic dziwnego, że próbowano tworzyć urządzenia umożliwiające wydarcie pustce jej tajemnic. Oczywiście się udało, czego efektem są znane dziś teleskopy astronomiczne. Jednak z punktu widzenia przyszłego obserwatora ich popularność ma też wadę — ciężko wybrać odpowiedni model. Tu z pomocą przychodzi nasz ranking. Ale po kolei.
  Więcej
 10. Jak chronić się przed kleszczami?

  Jak chronić się przed kleszczami?

  Zagrożenia związane z kleszczami są bardzo intensywnie komunikowane od wielu lat przy okazji zbliżania się sezonu wakacyjnego. Nic dziwnego, ponieważ jest się czym martwić. Niestety, poza nieprecyzyjnymi zaleceniami zachowania szczególnej uwagi, czasem ciężko o konkrety dotyczące zarówno profilaktyki, jak i postępowania w przypadku ugryzienia. Nie z nami takie machlojki, oto rzeczowy antykleszczowy poradnik od combat.
  Więcej
Posts loader