Początek miesiąca to doskonały moment na podsumowanie poprzedniego. W przypadku combat skupimy się na nowościach, a konkretnie producentach, którzy dołączyli do naszej oferty. W niniejszym zestawieniu prezentujemy pokrótce poszczególne marki wraz z krótką informacją o kategoriach, które zostały zasilone przez produkty danej firmy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.

podsumowanie miesiąca


Brunox

Brunox

Spod szyldu Brunox oferujemy różnego rodzaju środki do konserwacji elementów mechanicznych. Znajdziecie tu oleje do broni, smary do łańcuchów oraz oleje do amortyzatorów, czyli coś dla miłośników jednośladów oraz strzelectwa.

Smary i oleje Brunox


Bushmen Travel Gear

Bushmen Travel Gear

Marka Bushmen to przede wszystkim sprzęt turystyczny. W naszej ofercie znajdziecie hamaki, płachty biwakowe (tarpy), a także koc ratunkowy oraz karimatę. Solidny sprzęt w umiarkowanej cenie.

Sprzęt turystyczny Bushmen


Dazer

Dazer

W przypadku producenta jakim jest Dazer, nie było wielkiego pola do popisu — produkt jest wprawdzie tylko jeden, ale za to flagowy. Mowa o odstraszaczu ultradźwiękowym przeciwko dzikim zwierzętom, choć znajduje on także zastosowanie w tresurze psów.

Odstraszacz Dazer II


Honeywell

Honeywell

Produkt firmy Honeywell również jest tylko jeden — ochronnik słuchu, który przyda się zarówno na strzelnicy, jak i w warsztacie czy podczas obsługiwania głośnej imprezy. Bardzo dobra jakość w przyzwoitej cenie.

Ochronnik słuchu Honeywell VeriShield 110


Light My Fire

Light My Fire

Znany i lubiany producent akcesoriów turystycznych rodem ze Szwecji — w skrócie Light My Fire. W tym przypadku portfolio produktowe jest nieco szersze, a znajdziecie w nim m.in. krzesiwa, naczynia i sztućce turystyczne, pojemniki na przyprawy czy kubki. Wszystko to lekkie, trwałe, kolorowe funkcjonalne.

Akcesoria turystyczne Light My Fire


Magnum

Magnum

Magnum produkuje sprzęt okołomilitarny, głównie odzież i osprzęt. W naszej ofercie póki co zagościły dwa plecaki (w dwóch wersjach kolorystycznych), uniwersalny impregnat w sprayu oraz tłuszcz do skór licowych.

Plecaki i środki do konserwacji Magnum


Mechanix Wear

Mechanix Wear

Topowe rękawice robocze i strzeleckie Mechanix teraz także w combat. Kilka modeli w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych pozwoli każdemu dobrać coś dla siebie. Niezastąpione rękawiczki do noszenia nie tylko w zimie.

Rękawice ochronne Mechanix


Ontario

Ontario Knife Co.

Uwielbiane przez wielu noże Ontario zasłynęły przede wszystkim modelami z serii RAT. Nie moglibyśmy z czystym sumieniem nazywać się sklepem militarnym bez posiadania „szczurów” w ofercie, więc oto i one. Jedynka i dwójka w kilku odmianach.

Noże składane Ontario


Opinel

Opinel

Legendarny już producent noży kieszonkowych Opinel obchodzi w tym roku 130-lecie istnienia marki. To chyba najlepszy moment na wprowadzenie do oferty jego nożyków do oferty. Małe i duże, nierdzewne i klasyczne, dla dzieci i dorosłych — każdy coś dla siebie znajdzie.

Noże składane Opinel


Petzl

Petzl

Uznany producent sprzętu wspinaczkowego w końcu dotarł także do naszej groty. Petzl objawił się u nas za sprawą latarek czołowych do zadań codziennych oraz specjalnych: Tikka, Swift, Actik i Tactikka. Większość dostępna w kilku kolorach.

Latarki czołowe Petzl


Roxon

Roxon

Stosunkowe nowy, ale dobrze rokujący producent multitooli. Roxon ma w ofercie tylko kilka produktów, ale za to nieszablonowych, jak np. kompaktowy zestaw do grillowania. Świetny stosunek jakości do ceny.

Multitoole Roxon


Sharp Knife

Sharp Knife

Chcesz ostrzyć noże dobrze, to rób to na kamieniach. Sharp Knife oferuje takie właśnie kamienie wodne z bambusową podstawą i prowadnicą. Dostępna jest też wersja z dodatkowym kamieniem do wyrównywania powierzchni ostrzącej.

Kamienie do ostrzenia Sharp Knife


Spyderco

Spyderco

Amatorzy ostrego sprzętu zapewne nastawili dokładnie odbiorniki, ale póki co musimy uspokoić emocje. Chwilowo w ofercie combat znajdziecie jedynie polecaną przez wielu znawców tematu ostrzałkę. Mała, lekka i skuteczna, czyli kwintesencja Spyderco.

Ostrzałka Spyderco Tri-Angle Sharpmaker


Jak widać nie próżnowaliśmy i trochę tego wjechało na stan. Sukcesywnie będziemy rozbudowywać portfolio poszczególnych producentów, a także wprowadzać nowe marki. Kolejne podsumowanie za miesiąc. Do zobaczenia!